Typy na Puchar Świata w lotach narciarskich w Vikersund | 19.03.2023

Weekend lotów narciarskich w Vikersund jest jednym z najbardziej wyczekiwanych w całym sezonie. Najlepsi skoczkowie świata przyjeżdżają na Vikersundbakken, aby niejednokrotnie latać niemal ćwierć kilometra. My postaramy się przeanalizować i wytypować rezultaty podczas drugiego konkursu indywidualnego.

Kod promocyjny betclic

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy na tenis? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego. Przy rejestracji skorzystaj z Betclic kod promocyjny – OBSTAWIAMY. Po rejestracji z linku powyżej możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA! Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Wiesz już jak zdobyć freebet Betclic. Teraz wystarczy obrócić nim JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Aleksander Zniszczoł – Andrzej Stękała – nasze typy i przewidywania

skoki narciarskie vikersund

Wydaje się, że kapitalny skok Andrzeja Stękały z kwalifikacji był jednorazowym “wybrykiem”. W konkursie nie poszło mu już tak dobrze, gdyż nie dostał się choćby do czołowej trzydziestki. Okazję do poprawy będzie miał już dzień później, ale ciężko oczekiwać, aby nagle miał powrócić do dyspozycji, którą cieszył jeszcze w czasach skoków w kadrze A. Na dzień dzisiejszy Stękała to zawodnik, któy nie bez powodu jeździ na zawody Pucharu Kontynentalnego. Jego rywal w rywalizacji H2H u bukmachera, czyli Aleksander Zniszczoł, prezentuje się znacznie lepiej. Młody Polak uzyskał nominację do kadry A, często występuje w konkursach drużynowych. W pierwszym konkursie w Vikersund awansował do czołowej trzydziestki. Nie mamy powodów, aby sądzić, że w drugim konkursie sytuacja ulegnie zmianie.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na Puchar Świata w lotach narciarskich w Vikersund:

 • Aleksander Zniszczoł lepszy od Andrzeja Stękały
loty typy kubacki stoch

Domen Prevc – Andreas Wellinger – nasze typy i przewidywania

Bukmacherzy dają w tym starciu dość spore szanse Niemcowi. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że dotychczas w Vikersund wyszedł mu tak naprawdę tylko jeden skok – pierwszy w pierwszym konkursie indywidualnym. Co więcej, w drugiej serii nie doleciał nawet do dwusetnego metra. Co innego Domen Prevc, który na mamucie w Vikersund czuje się jak ryba w wodzie, o czym świadczą wysokie miejsce treningów, kwalifikacji i przede wszystkim konkursu. Wiele wskazuje na to, że również w drugim konkursie Słoweniec poleci daleko, a na pewno dalej od Andreasa Wellingera.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na Puchar Świata w lotach narciarskich w Vikersund:

 • Domen Prevc lepszy od Andreasa Wellingera
typy skoki narciarskie

Jeśli szukasz najbardziej trafnych typów bukmacherskich, zerknij koniecznie na naszą stronę.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln