Czy NaVi i Heroic podtrzymają passę zwycięstw? Piątkowy dubel na CS:GO ESL Pro League.

BETCLIC oferuje zakład bez ryzyka do 200 złotych! Oznacza to, że po rejestracji z linku poniżej “kliknij guzik!” możesz zagrać swój pierwszy kupon aż za 200 złotych. Jeśli kupon okaże się przegrany BETCLIC zwróci Ci stawkę (do 200 złotych) we freebecie! Jest to forma kuponu bez ryzyka dla każdego nowego gracza. Link do rejestracji po bonus jest tutaj ⬇️⬇

Na dzisiaj dubel bez większej kombinacji. Obie ekipy, na które stawiam są bitymi faworytami i nie powinny mieć większego problemu z pokonaniem przeciwników. NaVi świetnie gra na lanach, jest doświadczone i to będzie ich spory atut przeciwko Complexity, gdzie najstarszy zawodnik ma 22 lata. Zawodnicy Natus Vincere gorzej zagrali drugą mapę z AGO, ale mimo to potrafili wykończyć przeciwnika w dogrywkach. Samo AGO pokazało wczoraj, że opór postawiony przeciwko s1mplowi i spółce nie był przypadkiem. Drugi mecz NaVi to już pełna dominacja i 12 rund oddanych Evil Geniuses oraz potwierdzenie moich słów, że headtr1ck będzie z każdym kolejnym meczem pewniejszy.

Heroic vs Evil Geniuses, piątek 16:00.

Heroic wczoraj wróciło z dalekiej podróży. Przegrali pierwszą mapę, na drugiej przegrywali 8:15, a mimo to sjush wygrał sytuację 1vs3, rozbroił bombę i umożliwił swojej drużynie comeback. Końcowo po 3 mapach udało się wygrać całą serię. Rywal wtedy był ze zdecydowanie wyższej półki, aniżeli dzisiejsze Evil Geniuses. To samo, które ostatnie 4 mecze przegrało do 2, 8, 9 i 10. Powrót Stewiego miał być mocny, tymczasem wychodzi fatalnie i niespecjalnie pomaga on drużynie. Heroic w ostatnich 5 meczach oddało zaledwie jedną mapę. Ode mnie na dzisiaj dwa szybkie meczyki i szybkie wygrane faworytów w stosunku 2:0. 

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln