Typy bukmacherskie na Puchar Świata w lotach narciarskich w Vikersund | 18.03.2023

Weekend lotów narciarskich w Vikersund jest jednym z najbardziej wyczekiwanych w całym sezonie. Najlepsi skoczkowie świata przyjeżdżają na Vikersundbakken, aby niejednokrotnie latać niemal ćwierć kilometra. My postaramy się przeanalizować i wytypować te zawody.

Nasz kupon zagramy w ForBET. Forbet oferta powitalna to specjalny pakiet przygotowany dla czytelników obstawiamy.info.

Zakład bez ryzyka forbet

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL i już to gwarantuje Ci odebranie bonusu i cashbacku, czyli zwrotu stawki, jeśli kupon i typy bukmacherskie okażą się przegrane.

Stefan Kraft – Halvor Egner Granerud

Kapitalna forma Stefana Krafta nie może przejść bez echa. Co prawda Austriak w Lillehammer praktycznie stracił szanse na zwycięstwo w cyklu Raw Air, jednak winę należy tu zrzucić na warunki atmosferyczne, w jakich został puszczony. Przy tak mocnym wietrze w plecy nie miał możliwości polecieć daleko. Sytuację wykorzystał Halvor Egner Granerud, który ma więcej szczęścia do losowych warunków na skoczni. Dzięki temu prowadzi w całym cyklu. Przewaga punktowa nad Kraftem jest duża, jednak wciąż możliwa do odrobienia.

vikersund skoki

Stefan Kraft – Halvor Egner Granerud – nasze typy i przewidywania

Stefan Kraft kapitalną dyspozycję potwierdził w kwalifikacjach. Choć skoczył w nich zaledwie metr dalej, niż Granerud, to jednak uzyskał aż 15.6 punktów więcej. Austriak w tym sezonie świetnie czuje się na skoczni mamuciej, co pokazał także w Kulm. Tam co prawda dwukrotnie wygrywał Granerud, ale Kraft również meldował się na podium. Na dzień dzisiejszy wydaje się, że dyspozycja Austriaka stoi na wyższym poziomie, aniżeli u Norwega. Udowodniły to kwalifikacje, a także poszczególne występy podczas cyklu Raw Air. Stawiamy w tej parze na zwycięstwo Krafta.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na Puchar Świata w lotach narciarskich w Vikersund:

 • Stefan Kraft lepszy od Halvora Egnera Graneruda

Domen Prevc – Dawid Kubacki – nasze typy i przewidywania

raw air vikersund

Bukmacher zestawił ze sobą dwóch zawodników, którzy na skoczniach mamucich radzą sobie zupełnie różnie. Dawid Kubacki to specjalista od skoczni o mniejszym HS, potrafiący na nich regularnie wygrywać czy stawać na podium. Niestety, ale Polacy zwykli nie być specjalistami od skoczni mamucich. Co innego Domen Prevc, ktróy prezentuje odwrotną historię – średnio idzie mu na mniejszych skoczniach, za to zawsze liczy się w stawce, gdy przychodzi do lotów narciarskich. Udowodniły to również kwalifikacje w Vikersund – Domen Prevc zakończył je na 4. miejscu, podczas gdy Dawid Kubacki ugrał i tak niespodziewanie wysokie jak na siebie 7. miejsce. Słoweniec jako specjalista od lotów narciarskich powinien radzić sobie w Vikersund znakomicie, podczas gdy dyspozycja Polaka jest sporą niewiadomą. Wydaje się, że postawienie w tej sytuacji na Prevca jest bezpieczną opcją.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na Puchar Świata w lotach narciarskich w Vikersund:

 • Domen Prevc lepszy od Dawida Kubackiego
typy skoki narciarskie

Jeśli szukasz najbardziej trafnych typów bukmacherskich, zerknij koniecznie na naszą stronę.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln