Pojedynek na fragi w CS:GO! Liczymy zabójstwa. Dubel na PGL Major Antwerp 2022 RMR.

Na początek przypominamy o możliwości zagrania KUPONU BEZ RYZYKA PRZEGRANEJ w BETCLIC. BETCLIC oferuje zakład bez ryzyka do 200 złotych! Oznacza to, że po rejestracji z linku poniżej “kliknij guzik!” możesz zagrać swój pierwszy kupon aż za 200 złotych. Jeśli kupon okaże się przegrany BETCLIC zwróci Ci stawkę (do 200 złotych) we freebecie! Jest to forma kuponu bez ryzyka dla każdego nowego gracza. Link do rejestracji po bonus jest tutaj ⬇️⬇

Faze vs Mouz, wtorek 18:30.

Pojedyncze linie na tych zawodników to 40.5 oraz 30.5 i obie są do wzięcia i paradoksalnie to 30.5 karrigana wydaje mi się lepszą opcją. Mouz gra spokojnego CS’a, raczej nie rushują a skupiają się na taktycznych wejściach. To jest gra, która odpowiada 32-letniemu Duńczykowi wychowanemu właśnie na spokojnie przygotowanej grze taktycznej. Ja jednak korzystam z dobrodziejstw Betclica, który pozwala połączyć te linie. Jeśli jednemu zabraknie fragów, drugi jest w stanie dorzucić do swojej linii kilka trafień więcej. Broky kręci się w okolicach 40stki, ale raz zrobi 37, innym razem 45. Karrigan natomiast w kwietniu zdobywał średnio 16 fragów na mapę. Z jednej strony zdobył 10 fragów na Eternal Fire, ale wygrali 16:4, z drugiej strony na Navi zatrzymał się na 23 fragach na inferno przy 16:11. 

Outsiders (Virtus.Pro) vs Dignitas

Aimowo Yekindar jest zdecydowanie lepszy od swojego kolegi z drużyny i zdarzają się tylko pojedyncze mapy, gdy Fl1t kończy z większą ilością fragów od niego. W ostatnich 3 miesiącach na dystansie 30 map Yekindar zanotował 0.75 fraga na rundę przy zaledwie 0.69 Fl1ta. Wyniki Outsiders często są zależne od formy strzeleckiej właśnie Yekindara, który robi za entry fraggera i próbuje zyskać przewagę. Wysyłany jest po zdobywanie fragów i dobrze się z tego wywiązuje. Dobrze też czuje się jako lms w sytuacjach 1vX. Kryje bardziej wymagające aimowo pozycje w pojedynkę. Fl1t z kolei gra bardziej zachowawczo, pilnuje pozycji, lurkuje i rzadziej zdarza mu się multifragowanie.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln