Typujemy ESL Pro League! | 18.03.2023

Zaczynamy przedostatni dzień zmagań w grupie D podczas ESL Pro League. Dziś w rozgrywkach CS:GO zmierzą się ze sobą NaVi ze Spirit, a także Rare Atom z Liquid.

Nasz kupon zagramy w ForBET. Forbet oferta powitalna to specjalny pakiet przygotowany dla czytelników obstawiamy.info.

Zakład bez ryzyka forbet

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL i już to gwarantuje Ci odebranie bonusu i cashbacku, czyli zwrotu stawki, jeśli kupon i typy bukmacherskie okażą się przegrane.

ESL Pro League: NaVi – Spirit

NaVi z pewnością nieco inaczej wyobrażało sobie swój start w ESL Pro League. Zamiast walczyć o zwycięstwo w górnej drabince, przyszło im grać w finale tej niższej. Przełożyła się na to niespodziewana porażka z ForZe. W walce o zwycięstwo ich rywalami będzie Spirit, które również zostało pozbawione szans gry o zwycięstwo w grupie przez ForZe. Zespoły ze strefy CIS zdominowały grupę D, gdyż w obu finałach znajdziemy aż trzech jej przedstawicieli.

cs go esl pro league

W meczach na tym szczeblu rozgrywek do głosu najczęściej dochodzi s1mple. To on zwykle otwiera tabelę zabójstw, tworzy przewagę na mapie i wyręcza kolegów. Również dziś, w meczu z dość mocnym rywalem powinien brać na siebie sporą odpowiedzialność. W ostatnim meczu przeciw Spirit s1mple wraz z Perfecto otwierał tabelę zabójstw. Mecz ten jednak był dość krótki, gdyż rywale nie byli w stanie wykazać odpowiedniego oporu. Warto wspomnieć, że jednym z najsłabszych zawodników NaVi był wtedy electronic, którego dziś zestawiamy właśnie z s1mple. Naszym zdaniem Ukrainiec powinien ugrać znacznie więcej fragów, aniżeli jego kolega z zespołu.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz NaVi – Spirit:

 • s1mple więcej fragów niż electronic

ESL Pro League: Rare Atom – Liquid

Rare Atom jest zdecydowanym objawieniem rozgrywek. Chińsko-malezyjski rooster sprawił kilka niespodzianek, ogrywając Liquid oraz urywając mapę z NaVi. Wielu sądziło, że ekipa ta będzie po prostu chłopcem do bicia, a tymczasem potrafili grać z bardziej utytułowanymi rywalami jak równy z równym. Dziś Liquid będzie miało szansę na rewanż i trudno przypuszczać, aby z takiej okazji nie skorzystali.

navi liquid rare atom spirit cs go

Rare Atom – Liquid – nasze typy bukmacherskie

W pierwszym mecuz między tymi drużynami, ekipę Liquid mogła zniszczyć nadmierna pewność siebie. Zapewne spodziewali się łatwego i szybkiego zwycięstwa. Faktycznie, takie ono było, ale dla Rare Atom. Głowy zawodników z amerykańskiej formacji nie dojechały na ten mecz, o czym świadczyć może zwłaszcza druga mapa, którą Liquid przegrało 3:16. Warto wspomnieć, że był to ich pick. Dziś sytuacja nie powinna się powtórzyć. W tamtym meczu zalążki dobrej formy pokazywał YEKINDAR, choćby poprzez ugranie jednego ACE. Dziś sądzimy, że Liquid odegra się na swoich rywalach, a do zwycięstwa poprowadzi ich właśnie Łotysz. Korzystamy tym samym z obniżonej linii na jego ilość fragów.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Rare Atom – Liquid:

 • YEKINDAR powyżej 38,5 fragów
typy esport

Jeśli szukasz innych propozycji, sprawdź koniecznie pozostałe typy CS:GO na naszej stronie. Nie interesujesz się e-sportem? Nic nie szkodzi, sprawdź nasze typy bukmacherskie na inne dyscypliny.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln