Trzeci dubel z rzędu na zielono? Polujemy na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Orlando Magic – Chicago Bulls (godz. 01:00): Chicago handicap -4.5 punktów

Ten sam schemat dubla co ostatnio i kolejny raz gramy przeciwko Orlando, które momentami potrafiło zaskoczyć Hornets, jednak w ogólnym rozrachunku zabrakło im argumentów. Tych argumentów tym bardziej nie powinni znaleźć z Bykami, którzy w tym sezonie grają naprawdę nieźle i są w tej chwili trzecią siłą na wschodzie. W ekipie gości do gry powrócić ma Vucević, który zagra przeciwko swojemu byłemu zespołowi – w barwach Magic wciąż nie zobaczymy Anthony’ego. Ponadto nie ma Fultza, Isaaca, Moore’a, Carter-Williamsa, a występ Rossa stoi pod znakiem zapytania. Lekkie handi w stronę Chicago jak najbardziej pasuje.

New York Knicks – Phoenix Suns (godz. 01:00): Barrett poniżej 15.5 punktów

Jak pokazuje dotychczasowy sezon zdecydowanie bardziej opłaca się szukać underowych opcji ze względu na fakt, że mecze nie przynoszą już takiej ilości punktów, a bukmacherzy zmniejszają ryzyko straty poprzez windowanie rynków na zawodników (bo przecież większość i tak obstawia overy). Mówią, że wygranych taktyk się nie zmienia, dlatego naszą koncepcją na dzisiaj będzie under RJ Barretta z Knicks. Naprzeciw niego stanie dziś świetna defensywa Suns, która pozwoliła tej drużynie na 14-meczowy winstreak i z bilansem 15-3 są drugą najlepszą drużyną ligi. Co do samego matchupu – najprawdopodobniej naprzeciw Barretta stanie dziś Mikal Bridges, a więc jeden z najlepszych wing defenderów w lidze, co pokazują także statystyki szczegółowe. Dodatkowo zaprezentowana linia została przez 21-latka pokryta zaledwie raz w przeciągu ostatnich 9 spotkań, a średnia punktowa z tego okresu to niewiele ponad 10 punktów. Bierzemy to!

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln