Trebel na CS:GO 29.04. Ponownie gramy mecze EU & NA.

Na początek przypominamy o możliwości zagrania KUPONU BEZ RYZYKA PRZEGRANEJ w BETCLIC. BETCLIC oferuje zakład bez ryzyka do 200 złotych! Oznacza to, że po rejestracji z linku poniżej “kliknij guzik!” możesz zagrać swój pierwszy kupon aż za 200 złotych. Jeśli kupon okaże się przegrany BETCLIC zwróci Ci stawkę (do 200 złotych) we freebecie! Jest to forma kuponu bez ryzyka dla każdego nowego gracza. Link do rejestracji po bonus jest tutaj ⬇️⬇

Heet vs Falcons.

Prosty typ na wygraną faworyta w finale krajowych mistrzostw. Heet to najlepsza ekipa na swoim podwórku. Obecnie są na 20 miejscu w rankingu HLTV i dopiero co walczyli na RMR. Grali z ekipami takimi jak Astralis, Ence, Entropiq, czy Sprout. Falcons w tym czasie przegrywali z ekipami z dalszych miejsc. Polegli na 77. Imperial 0:2, 43. Saw 1:2 i 78. ECLOT. Stawką tego meczu byłby slot do ESL Pro League Conference, ale Heet wygrało 40-sty sezon Challengera i ma już spota, przez co niezależnie od wyniku tego meczu zgarniają go Falcons.

Complexity vs Mibr.

Mibr w ostatnim tygodniu zagrało 8 map, na których JOTA zdobył 186 zabójstw. Daje to 23,25 fraga na mapę. Patrząc na to, że zdarzały się mapy z wynikami 16:6 czy 16:10 to ROBI WRAŻENIE. Ja do trebla wybieram TYLKO 35 zabójstw co księgowane jest na plus przy zaledwie 17 i 18 killach zrobionych na obu pojedynczych mapach. Mecz Mibr z Complexity powinien być zacięty, bo obie ekipy prezentują podobny poziom co odzwierciedla pozycja w rankingu. CoL są na 22, Mibr na 24 miejscu. Ostatni bezpośredni mecz tych ekip to starcie w lutym w ramach grupy w BLAST  i 16:13 16:14 na korzyść Mibru. Jota zrobił tam 48 zabójstw.

Liquid vs Pain.

Obecnie Liquid posiada winstreak 6 meczów, a jednym z nich była mapa na dzisiejszego rywala. Wygrali wtedy 16:1 na Mirage’u. Ekipa Elige’a i NAF’a imponuje formą i zaledwie jedną przegraną mapą z ostatnich 11 we wspomnianych 6 meczach. Przegrać na EG to też nie wstyd, bo mimo że nie jest to obecnie ekipa z najwyższej półki to ma w swoich szeregach zawodników, którzy potrafią ugrywać rundy. paiN natomiast gra mocno w kratkę i przegrywają mapy na mixy w postaci unjustified(#99 hltv) czy 0:2 na Gaimin Gladiators(#68 hltv). Na Gladiators, Liquid oddało 10 rund na dwóch mapach co też pokazuje różnicę w grze obu zespołów. Ogólnie Elige i spółka na ostatnich 11 mapach tylko dwa razy oddali rywalowi na pojedynczej mapie więcej niż 10 rund. Dziś idę w ich wygraną 2:0.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln