Totalbet zakład bez ryzyka – cashback na start

Czy pierwszy zakład w Totalbet będzie zakładem bez ryzyka? Jeżeli tak, to jak otrzymać i wykorzystać cashback? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w naszym tekście dotyczącym promocji powitalnej na start w Totalbet!

Z naszej analizy zakładu bez ryzyka w Totalbet dowiesz się m.in.:

 • czy cashback na start jest dostępny w Totalbet,
 • jakie inne bonusy czekają po rejestracji w Totalbet,
 • jacy inny bukmacherzy pozwalają zagrać pierwszy zakład bez ryzyka,

Totalbet zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka na start to doskonała okazja na przetestowanie bukmachera i obstawianie pierwszego kuponu bez stresu. Ten rodzaj promocji może wystąpić w dwóch opcjach: zwrotu na konto główne (w gotówce) lub na konto bonusowe w postaci bonusu do obrotu, lub freebetu.

W wariancie zwrotu na konto główne (czyli nie w formie bonusu) dostajesz środki z powrotem w formie realnej gotówki. A taką możesz przecież od razu przelać na konto. Co oznacza, że wypłata nie wymaga od Ciebie żadnych obrotów.

Bonus z kolei musi zostać obrócony, żeby środki trafiły na konto główne. Dopiero wtedy bukmacher zezwala na ich wypłatę.

Czy Totalbet oferuje cashback? Oczywiście, że tak! Cashback jest przypisany do pierwszego wniesionego zakładu maksymalnie do 200 PLN. W przypadku kiedy okaże się przegrany, Totalbet zwróci stawkę na saldo główne, co oznacza, że w przypadku tej promocji, nie trzeba nic więcej obracać. Oprócz tego jest jeszcze inna droga do zagrania zakładu (a nawet zakładów) bez ryzyka. Nie wymaga ona też dokonywania depozytu! Jak to możliwe? Tłumaczymy poniżej.

Jak zagrać bez ryzyka w Totalbet?

Pierwszym krokiem do skorzystania z jakiegokolwiek bonusu u bukmachera jest rejestracja konta.

W Totalbet skorzystasz z szybkiej rejestracji i założysz konto tymczasowe, pozwalające Ci na wpłacenie depozytu i grę.

O czym należy pamiętać? O umieszczenie w formularzu rejestracyjnym kodu promocyjnego BEZRYZYKA. 

totalbet zakład bez ryzyka - bonus na start

Dlaczego?

Bo ten kod wprawdzie nie aktywuje Ci zakładu bez ryzyka w Totalbet, ale gwarantuje otrzymanie aż 30 PLN we freebetach. A to nawet lepiej niż zakład bez ryzyka! A to oznacza, że musisz wpłacać swojego kapitału, żeby obstawić pierwsze kupony w Totalbet.

Dodatkowo czeka na Ciebie bonus od wpłaty 100% aż do 5000 PLN!

Za założenie konta dostajesz od razu 20 PLN, a za kod BEZRYZYKA masz jeszcze dodatkowe 10 PLN za zaznaczenie zgód marketingowych.

I tak o to Totalbet zakład bez ryzyka jest niejako kilkoma freebetami, które umożliwiają grę absolutnie bez ryzykowania czegokolwiek! 

Wolisz standardowe rozwiązanie i chcesz skorzystać z klasycznego zakładu bez ryzyka? W kolejnym akapicie wskazujemy, naszym zdaniem, najlepsze zakłady bez ryzyka u polskich bukmacherów.

Totalbet cashback na tle innych bukmacherów

Rejestracja z kodem BEZRYZYKA w Totalbet nie pozwala na zagranie pierwszego zakładu bez ryzyka, ale gwarantuje dwa freebety na łączną kwotę 30 PLN. Jest to alternatywa dla typowego cashbacku. Na korzyść Totalbet działa również to, że jest to legalny bukmacher bez podatku.

Wolisz klasyczne rozwiązanie dotyczące cashbacku? Poniżej przedstawiamy kilka zakładów bez ryzyka, które wyróżniają się i z czystym sumieniem je polecamy.

Po naszych analizach wyszło nam, że zakładem bez ryzyka nr 1 jest ten oferowany przez Fuksiarza.

Na jego korzyść przemawia kwota zwrotu, która wynosi aż 500 PLN. Jest to co prawda zwrot 50% stawki, ale pieniądze wracają na konto główne!

totalbet cashback - zwrot na start w Fuksiarzu

Czyli z perspektywy gracza jest to zdecydowanie najbardziej atrakcyjny scenariusz.

Możesz otrzymać zwrot 100% czy nawet 200%, ale co z tego, skoro wymaga on dużej liczby obrotów, to finalnie może on być jedynie zwrotem wirtualnym. A zwrot na konto główne to kasa w ręku. Kasa, którą wypłacisz od razu albo będziesz za nią dalej obstawiał – wybór należy do Ciebie. 

Podobny rodzaj promocji ma eWinner, który również zwraca środki na konto główne. 

Ten bukmacher zabezpiecza mniejszą kwotę (bo do 110 PLN), ale zwrot wynosi 100% pomniejszone o podatek 12%. Czyli grasz za 125 PLN, przegrywasz, i aż 110 PLN jest u Ciebie. Świetna opcja dla nowych graczy – polecamy zdecydowanie tę promocję. 

Trzecim cashbackiem z najbardziej polecanych jest zakład bez ryzyka od Fortuny

Tego bukmachera akurat nikomu nie trzeba przedstawiać, ale Fortuna to nie tylko znana i lubiana marka – to też bardzo dobry produkt. 

W ramach pierwszego zakładu w Fortunie zabezpieczasz swój kupon do 600 PLN. Porażka oznacza zwrot w na saldo główne, co oznacza, że potem sam decydujesz co zrobić z tymi pieniędzmi, czy wypłacić, czy grać dalej. 

Totalbet cashback a inne promocje

Bonus powitalny, jak cashback czy freebet to podstawa pakietu powitalnego, który ma skłonić graczy do założenia konta. Ale przecież po skorzystaniu z promocji bukmacherzy muszą mieć do zaoferowania coś dla klientów – przy takiej konkurencji na rynku pójdzie on gdzie indziej, gdzie dostanie więcej.

W Totalbet obstawiając kupony, nie musisz martwić się o 12% podatek od stawki. Wszystko dzięki grze bez podatku!

Totalbet gra bez podatku

Po spełnieniu warunków do sumy wygranej współczynnik kuponu zostanie automatycznie zmieniony z 0.88 na 1.00. Co to oznacza? Do Twojej wygranej będzie doliczone aż 14% więcej!

Więcej o tym bukmacherze przeczytasz w recenzji: Totalbet opinie 2023.

Dla graczy Totalbet jest to jedyna z ciekawszych promocji, ale naszym zdaniem lepiej iść na jakość niż na ilość. I uważamy, że gracze powinni być jak najbardziej zadowoleni. Szczególnie że warunki podwyższenia wygranej nie są wcale wygórowane:

 • kupon AKO na zdarzenia przedmeczowe
  • min. 3 zdarzenia na kuponie
  • Kurs jednego zdarzenia min. 1.30
  • Zakład postawiony z salda głównego za dowolną stawkę
  • Z promocji możesz korzystać 24/7 i na dowolną liczbę kuponów
 • Kupon live
  • SINGIEL lub DOUBLE
  • Kurs jednego zdarzenia min 1.30
  • Zakład postawiony z salda głównego za dowolną stawkę
  • Promocja jest cykliczna i trwa zawsze od poniedziałku do niedzieli
  • Kwota podatku zostaje dopisana na koniec promocji do 1 z 3 wygranych kuponów LIVE.

Sprawdź również: Totalbet freebet – jak odebrać?

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln