Totalbet kod promocyjny – bonus 5050 PLN na start!
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

40 pln

50 pln

Freebety

5000 pln

5000 pln

Bonus od depozytu

5050 pln
+ 10 pln
Odbierz bonus
Totalbet kod promocyjny – bonus 5050 PLN na start!

Totalbet kod promocyjny – bonus 5050 PLN na start!

Bukmacherzy stawiają na różne formy promocji i bonusów dla obecnych i nowych klientów. Jedni dają więcej, inni dają częściej lub oferują bardziej zróżnicowane gratisy. Totalbet proponuje wszystkie popularne promocje dla swoich graczy, udostępniając je 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. W tym rewelacyjną grę bez podatku. Sprawdź permanentną ofertę przed podjęciem decyzji i zdobądź kod promocyjny totalbet za darmo!

Totalbet kod promocyjny – bonus do 5050 PLN!

40 PLN

50

PLN

Freebety 20zł freebet + 10 zł specjalnego freebetu z kodem Obstawiamy, a także 4x5zł w Totalbet

5000 PLN

5000

PLN

Bonus od depozytu Bonus od depozytu nawet do 5000 zł – już jednokrotny obrót uwalnia część środków

Freebet od bukmachera z kodem „Obstawiamy”

Każdy bukmacher stara się dzisiaj przyciągnąć uwagę każdego potencjalnego użytkownika Internetu. Większość promocji się powtarza i schematy bonusów u konkurentów nie różnią się od siebie zbyt mocno. Oferta powitalna zawierająca m.in. pomnażanie wpłat depozytowych czy oferowanie tzw. freebetów oraz grę bez podatku – oto główne motory napędowe akcji marketingowych organizowanych przez zakłady bukmacherskie. Różnią się szczegółami uczestnictwa i drobnymi zapisami regulaminowymi oraz oczywiście wysokościami stawek czy terminem obowiązywania.

Szczególnie popularne wśród początkujących typerów są tzw. darmowe zakłady, czyli freebety – możliwość obstawienia kuponu u bukmachera za jego własne pieniądze, czyli swoisty bonus powitalny. Dlatego kod promocyjny totalbet na 2022 – OBSTAWIAMY – zastosowany podczas wypełniania formularza rejestracyjnego upoważni typera właśnie do odebrania wirtualnych 30 PLN w postaci freebetu jeszcze przed wpłatą depozytu, ale daje również szansę na dodatkowe 20 PLN za spełnienie kolejnych 4 kryteriów.

freebet w Totalbet z kodem promocyjnym Obstawiamy

Skorzystaj z naszego kodu promocyjnego i odbierz 30 PLN na swój pierwszy freebet.

Totalbet – opinie o bukmacherze, jego historia i oferta

Zakłady bukmacherskie TOTALbet zarejestrowane w Polsce według nowego rozporządzenia Ministerstwa Finansów, według nowych wytycznych działają od 22 marca 2018 roku, kiedy to otrzymały od MF pozwolenie na organizację zakładów wzajemnych w Internecie – w odpowiedzi na wniosek nr PS4.6831.15.2017 złożonym przez Spółkę. Oznacza to, że TOTALbet jest jednym z tych bukmacherów, którzy weszli do gry wyłącznie w wersji online i w ten sposób, bez placówek stacjonarnych, walczą o swój udział w rynku.

Rozmaici bukmacherzy legalni na polskim rynku prezentują różne marki, kapitały i modele biznesowe. Szczególnie nowi bukmacherzy muszą wykazać się pomysłowością, żeby przekonać do siebie graczy. Jedni jak Superbet celowo rozwijają sieć stacjonarnych punktów obsługi doceniając tę grupę graczy, która preferuję grę w punkcie nad dostęp online. Wielu z potężnych oferentów jak Betlic posiada już zaplecze i kapitał, więc po uzyskaniu krajowej zgody po prostu przystępuje do promowania swojej strony w mediach i profilowaniu ofert powitalnych dla nowych typerów. Podobnie jak PZBuk, który wszedł do gry stosunkowo niedawno i wśród wielu typerów może nie być wymieniany jako jeden z potencjalnych liderów, ale wsparcie kapitału i doświadczenia zebrane z budowania pozycji potentata na skandynawskim rynku na pewno pomagają szybko piąć się w górę. eWinner to z kolei bardzo młody gracz, który od razu zaprezentował doskonały model biznesowy i świetnie przygotowaną platformę ze statystykami i aplikacją mobilną – bogatą ofertę i konkurencyjne bonusy. Nie mogłoby się to odbyć jednak bez wielkiego kapitału stojącego za marką.

Promocje oferowane przez markę poprzez kod promocyjny Totalbet  na rok 2020 są skrojone tak, aby z jednej strony zachęcać nowych użytkowników do sprawdzenia oferty i założenia konta próbnego u bukmachera, a z drugiej strony nie generują absurdalnie wysokich kosztów dla biznesu rywalizującego z większymi podmiotami.

Totalbet kod promocyjny 2020 – OBSTAWIAMY zamienia we freebety

Totalbet kod promocyjny 2020 wprowadzana czas nieokreślony i pozwala korzystać z kodów promocyjnych przez 24/7, czyli 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Również w przypadku gier bez opodatkowania, które u większości konkurentów włączane są sezonowo bądź nawet dziennie. Nasz kod daje rzadko spotykaną możliwość pozyskania zarówno bazowych 20 PLN podstawowego freebet’u, 10 PLN z naszym kodem, jak i dodatkowych 20 PLN za:

 • 5 PLN za udzielenie zgód marketingowych;
 • 5 PLN za pierwszy depozyt;
 • 5 PLN za pierwszy zakład wniesiony z salda głównego;
 • 5 PLN za pierwszy zakład na sporty wirtualne.

Napisaliśmy także oddzielny wpis o freebetach w Totalbecie.

Freebet to bardzo popularna i skuteczna forma promocji zakładów bukmacherskich, w których przekazuje się graczowi jeden lub kilka wolnych kuponów o jakiejś z góry ustalonej stawce – przeważnie od 5 do 20 złotych, które typer może wykorzystać wyłącznie na postawienie kuponu. Jeśli kupon ten uda mu się obronić – będzie cieszył się zyskiem, odejmując kwotę bonusowego wkładu od bukmachera.

Jeśli jednak przegra – nie straci własnych pieniędzy, tylko wirtualne, a najpewniej poczuje już dreszczyk bukmacherskich emocji i być może po użyciu freebetów postanowi wpłacić swój pierwszy depozyt. Mało który bukmacher udostępnia w sumie aż 50 PLN do zgarnięcia na darmowe zakłady (wystarczy użyć kodu promocyjnego „OBSTAWIAMY” podczas rejestracji konta lub skorzystać z powyższego linku)

Inne bonusy i promocje sezonowe oraz stałe u bukmachera Totalbet w 2020 roku

Dzięki zastosowaniu kodu OBSTAWIAMY nowy użytkownik bukmachera Totalbet może liczyć w sumie aż na 50 PLN wpłaty środków na swój wirtualny portfel w serwisie bukmacherskim. Naturalnie TOTALbet dba o to, aby jego oferta specjalna w zakładce „PROMOCJE” była kusząca również dla profesjonalnych typerów jak i klientów mających konta użytkowników aktywne u innych bukmacherów.

Jedną z takich „wisienek na torcie” jest TOTALbet bez podatku 24/7. To właśnie ten bonus cieszy się tak wielkim zainteresowaniem graczy i sprawia, że TOTALbet ma pewną łatwość z przyciąganiem klientów rozglądających się za nowym, bardziej dochodowym bukmacherem. Możliwość zagrania bez podatku to po prostu zwrot wysokości podatku przez bukmachera, jeśli kupon okaże się trafnie wytypowany.

Gra bez podatku odbywa się w następujący sposób:

 • typer musi złożyć u bukmachera kupon AKO z minimum 3 wydarzeniami o kursie minimalnym każdego z nich 1,20;
 • kupon może opiewać na dowolną sumę i dotyczyć dowolnych dyscyplin sportu;
 • promocja łączy się z „TOTAL bonusem”;
 • kupon nie może być sfinansowany ze środków bonusowych;
 • promocja nie łączy się z ofertą powitalną;
 • klient może korzystać z gry bez podatku wielokrotnie w trakcie trwania kampanii;
 • przy spełnieniu powyższych, klient z prawidłowo wytypowanym kuponem otrzymuje wygraną na kuponie powiększoną o równowartość podatku (bukmacher pokrywa podatek za gracza – podatek nie może pozostać niezapłacony, ponieważ zakład się odbył, więc Urząd Skarbowy nadal musi otrzymać należną kwotę podatku).

O tym, że kupon spełnia warunki promocji, informuje komunikat pod nim:

komunikat dotyczący gry bez podatku w totalbet

Dodatkowo, gracze mogą skorzystać z takich ofert jak:

 • TOTAL VIP – program lojalnościowy dla graczy, z czego 100, którzy otrzymają status VIP GOLD, mogą liczy na cashbacki lub darmowe zakłady;
 • TOTAL BOOST – podwyższone kursy na najciekawsze wydarzenia sportowe,
 • freebet na urodziny – masz urodziny? Totalbet ma dla Ciebie prezent w formie bonusu!
 • Kasomania 4.0 – wisienka na torcie, bo w kolejnej edycji Kasomanii do zgarnięcia jest… Porsche 718 Cayman, a pula nagród w gotówce wynosi 500 000 PLN!

Totalbet oferuje wysoki bonus na powitanie – aż do 5000 złotych

Bonus powitalny to absolutny must-have każdego oferenta zakładów bukmacherskich, a wysokość tego bonusa jest bardzo zróżnicowana. Różne są również zasady, na których ten bonus powitalny jest przyznawany i niejednokrotnie bukmacherzy oczekują nawet kilku wpłat depozytowych, zanim przyznają realne podwojenia wpłat swoim graczom. Totalbet jest pod tym względem przejrzysty i od niepamiętnych czasów bardzo rzetelnie wywiązuje się ze swoich obietnic w tym zakresie. W 2020 roku Totalbet atakuje rynek zakładów bukmacherskich, proponując zupełnie nową formą liczenia tego bonusa.

bonus powitalny w totalbet z kodem promocyjnym obstawiamy

W przypadku Totalbet kod promocyjny 2022 dostępny jest oczywiście dla tych, którzy dokonali wpłaty depozytowej. Dopiero przy obstawianiu pierwszego kuponu użytkownik zostanie zapytany o to, jaką formę rozliczania bonusu powitalnego preferuje: 4×4 czy 5×5. Maksymalna kwota, jaką Totalbet obiecuje zwrócić graczowi to aż 5000 złotych i jest to absolutnie najwyższa kwota na rynku, jednak Totalbet liczy ten zwrot z kwot, którymi gracz rzeczywiście obrócił na kuponach. W przypadku wybrania wariantu 4×4 typerowi zliczany jest 4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami, natomiast w wariancie 5×5 jest to 5-krotny obrót na kuponie z 3 zdarzeniami.

Jeśli więc przykładowo gracz wybierze obrót bonusem w wersji 4×4, za każdym razem zagranie regulaminowego kuponu będzie uwalniało 25% z depozytu, więc obrócenie 5000 złotych uwolni w tym wypadku 1250 złotych. Uwolnione w ten sposób środki trafiają na konto główne, skąd typer nie musi ich przeznaczać wyłącznie na dalszą grę, ale ma również pełne prawo ich wypłacenia. Jeśli gracz ma ochotę dalszego walczenia o pełen bonus, może dokonać kolejnego depozytu i kontynuować walkę. To dość szczególne unowocześnienie popularnych zasad bonusu powitalnego, które odnotowujemy na Obstawiamy.info jako dowód niesłabnącej kreatywności i pomysłowości Totalbet w kreowaniu oferty powitalnej i bonusów.

Bukmacher TOTALbet – recenzja serwisu, obsługa klienta i perspektywy rozwoju

Totalbet stał się sponsorem bardzo rozpoznawalnego klubu piłkarskiego Warta Poznań, który ma doskonałe relacje kibicowskie i lokalne z Lechem Poznań. To także partner i sponsor siatkarskiego klubu ze stolicy, a więc bliski marketingowy partner Orlenu, jak i sponsor bardzo popularnej federacji sztuk walki FEN, w której swoich sił w formule MMA próbują celebryci, a co zdobywa ogromny rynek z gali na galę. Wszystko to sprawiło, że marka należy do pierwszej 10 bukmacherów w Polsce, a dalsze skuteczne przebijanie się do świadomości klientów może nawet wywindować TOTALbet wyżej.

Promocje, takie jak gra bez podatku oraz bonusy powitalne w postaci freebet’ów lub mnożników depozytu – zawsze przekonują klientów i sprawiają, że liczba aktywnych kont użytkowników u bukmachera rośnie. Jak wszyscy szanujący się współcześni bukmacherzy internetowi, także Totalbet proponuje swoim użytkownikom dostęp do świata wydarzeń sportowych poprzez aplikację mobilną oraz własną telewizję, będącą również apletem do obstawiania wyników na żywo. Obstawianie wyników live i możliwość publikowania własnych kuponów czy podglądania kuponów czołowych typerów, zamawianie kursów na niepublikowane wydarzenie i obsługa natychmiastowych wpłat i wypłat przez wszystkie wiodące kanały płatności online – to także podstawa w 2020 roku, która na Totalbet działa doskonale.

Kursy proponowane przez Totalbet należą również do konkurencyjnych, a jeśli typer zagląda na stronę bukmachera regularnie, to może zawsze zdecydować się na obstawienie jednego z obstawić jedno z wydarzeń objętych specjalną promocją podnoszącą wysokość kursu – „TOTALboost”.

totalboost w totalbet, czyli zakłady z wyższym kursem

Zachęcamy naszych czytelników również do zaglądania do zakładki „TOTALNIE najlepsi”, w której to bukmacher publikuje z dumą dzienne rankingi kursów uwzględniających najlepszą propozycję kursową TOTALbet w porównaniu z innymi rynkowymi gigantami i z zestawień tych jasno wynika, że TOTALbet nie musi się absolutnie niczego wstydzić w tym aspekcie.

Redakcja Obstawiamy

Redakcja Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  40 pln

  50 pln

  Freebety

  5000 pln

  5000 pln

  Bonus od depozytu

  5050 pln
  + 10 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln