TOTALbet freebet 50 PLN. Jak odebrać?

Totalbet to jeden z tych bukmacherów, którzy oferują dużo promocji swoim graczom. Jednym z nich jest freebet, który może trafić do Ciebie już za samą rejestrację. Jak to zrobić? Ile możesz otrzymać od Totalbet freebetów i o jakiej wartości? Sprawdźmy.

Ile wynosi TOTALbet freebet?

TOTALBet freebet wynosi łącznie 50 PLN. Tyle bonusów bez depozytu otrzymasz za samą rejestracje z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY.

Totalbet freebet

Freebety to jedne z najchętniej wybieranych bonusów od bukmacherów przez graczy. Do otrzymania środków wystarczy tylko założyć konto z naszym kodem promocyjnym TOTALbet i spełnić kilka prostych warunków.

Najważniejszy jest fakt, że pieniądze na grę pochodzą nie od Ciebie, a od bukmachera, który daje Ci je do wykorzystania.

W ramach freebetów w Totalbet gracz może odebrać standardowo 40 PLN w bonusach. Wiesz, co jest najlepsze? Tak, wystarczy wpisać nasz kod przy rejestracji i masz na koncie dodatkowe 10 PLN, łącznie dostajesz zatem 50 PLN.

Jak to wygląda w praktyce?

Po założeniu konta (naturalnie z kodem OBSTAWIAMY) do Twojej dyspozycji trafi 20 PLN ze standardowego pakietu na start.

Za wpisanie kodu promocyjnego dostaniesz 10 PLN i w ten oto sposób masz już 30 PLN na obstawianie. A pamiętaj, że do tej pory nie musiałeś dokonywać własnej wpłaty!

Co z pozostałymi freebetami w Totalbet, czyli dodatkowymi 20 PLN?

Pakiet startowy w Totalbet dla czytelników Obstawiamy to 50 PLN w freebetach:

 • 20 PLN za założenie konta stałego,
 • 5 PLN za udzielenie zgód marketingowych,
 • 5 PLN za pierwszą wpłatę na konto,
 • 5 PLN za pierwszy postawiony zakład ze środków własnych (salda głównego),
 • 5 PLN za pierwszy zagrany zakład na sporty wirtualne,
 • 10 PLN za rejestrację z kodem OBSTAWIAMY.

W ten oto sposób otrzymujesz do swojej dyspozycji 50 PLN do rozdysponowania na obstawianie!

Jak widzisz, część z freebetów wymaga od Ciebie konkretnych działań związanych z Twoją gotówką. Ale jest inne rozwiązanie, jeżeli nie chcesz w to angażować swojego kapitału. Tak czy inaczej, możesz odebrać 35 PLN bez wpłaty czy postawionego zakładu z Twojej strony. W ofercie polskich bukmacherów są inne promocje, dlatego możesz sprawdzić najlepsze bonusy bukmacherskie na rynku.

Dlatego tak ważne jest wpisanie naszego kodu do TOTALbet, bo ten jest gwarancją dodatkowych 10 PLN. Różnica między 25 PLN, a 35 PLN jest stosunkowo dość spora, a przecież wszystko sprowadza się do umieszczenia kilku znaków w formularzu rejestracyjnym.

Jak odebrać freebet TOTALbet?

Pierwszym krokiem niezbędnym do odebrania freebetu TOTALbet jest założenie konta i przejście pełnej weryfikacji. Na tym samym etapie zaznacz zgody marketingowe i koniecznie wpisz kod OBSTAWIAMY.  W ten oto sposób masz już 35 PLN w freebetach.

Teraz pora na depozyt (co najmniej 10 PLN), postawienie pierwszego zakładu z własnych pieniędzy i obstawianie kuponu na sporty wirtualne. Te działania dodadzą Ci kolejne 15 PLN we freebetach.

Gdzie sprawdzić, ile pieniędzy masz do dyspozycji? Klikając w prawym górnym rogu w ikonkę “Freebety” lub „Moje konto” i wybierając z listy zakładki „Freebety”:

freebet totalbet: jak odebrac?

Freebety obejmują konkretny okresy, domyślnie jest to 7 ostatnich dni. Warto zapamiętać te 7 dni, bo tyle samo wynosi czas na zagranie za otrzymany freebet. Po tym czasie bonus przepadnie i nie będziesz mógł już obstawić za darmowe środki.

Skorzystanie z freebetu jest bardzo proste.

Wystarczy przygotować kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2.00 i wybrać z rozwijanej listy pole z konkretną nazwą i kwotą, który chcemy w tym momencie użyć, np. 20 PLN. Następnie pojawi się suwak, który pozwoli Ci aktywować freebet. Wystarczy już tylko kliknąć w „Postaw” i czekać na rozstrzygnięcie kuponu.

Pamiętaj, że dany freebet musi zostać użyty jednorazowo. Nie możesz go rozbić na kilka zakładów, tylko koniecznie jest zagranie za stawkę wskazaną w tytule. W Totalbecie będziesz miał do dyspozycji kilka takich freebetów, dzięki czemu obstawisz kilka, wybranych przez siebie kuponów.

Nie próbuj być jednak mądrzejszy od bukmachera, obstawiając zdarzeń odwrotnych (np. w pojedynku dwóch graczy postawienie na wygraną zawodnika X na jednym kuponie, na gracza Y na drugim) . W takiej sytuacji grozi Ci anulowanie bonusu.

Obrót wygraną z freebetu TOTALbet

Obracanie bonusów jest jedną z największych bolączek graczy. Dostanie środków na konto bonusowe jest proste, szybkie i przyjemne, ale tego samego nie powiemy o wypłacie pieniędzy. Bukmacherzy narzucają często wymogi trudne do spełnienia, które potrafią zniechęcić nawet najaktywniejszych użytkowników.

Na szczęście dla obstawiających w Totalbet wygrane z freebetów są od razu gotowe do wypłacenia! Oczywiście, najpierw trzeba trafić swój kupon, co też jest nie lada wyzwaniem, jednak to jedyna rzecz, którą musisz zrobić w drodze do wypłaty pieniędzy.

Podobnie wygląda sytuacja w eWinner, ale nie z darmowymi zakładami, a ze zwrotem za pierwszy zakład.

W eWinner zakład bez ryzyka nie ma żadnych kruczków, ukrytych zapisów czy niedomówień.

Sprawa jest prosta: wygrasz, to wypłacasz wygraną; przegrasz, to dostajesz zwrot w postaci pieniędzy, które też są od razu dostępne do wypłacenia. I to ile – eWinner standardowo zwraca stawkę do kwoty 100 PLN, ale z kodem Obstawiamy jest to aż 110 PLN!

Freebet TOTALbet dla nowych graczy

Freebety do 50 PLN to tylko jeden z elementów pakietu powitalnego w Totalbet. Drugim, znacznie bardziej okazałym jest bonus od depozytu do 5000 PLN.

totalbet freebet w ramach pakietu powitalnego

Totalbet podwaja Ci pierwszy depozyt. I tak, wpłacając 5000 PLN, dostaniesz tyle samo w formie bonusu. Nie musi być to oczywiście tak pokaźna wpłata – mówimy o tu maksymalnym bonusie. Minimalny depozyt wynosi 10 PLN.

Bonus od I depozytu wymaga już obrotu pieniędzmi. Dostępne są dwie metody, jak to zrobić.

Pierwsza to pięciokrotny obrót za pomocą kuponów z trzema zdarzeniami lub obrót czterokrotny z wymaganymi czterema zdarzeniami, przy kursie minimalnym 1.25 pojedynczej pozycji.

Freebet na urodziny od Totalbet!

50 PLN dla nowych graczy to nie jedyne freebety przysługujące osobom zarejestrowanych w Totalbet. Co roku, tego samego dnia będziesz dostawał dodatkowe 10 PLN. Brzmi znajomo? Tak, chodzi o freebet 10 PLN na urodziny!

Oferta jest ważna przez 7 dni: trzy przed, w trakcie i trzy dni po Twoich urodzinach. Pieniądze nie trafią do Twojej dyspozycji automatycznie, ale droga do ich otrzymania jest prosta i szybka:

freebet totalbet zasady

Ważne: freebet urodzinowy przysługuje jedynie tym graczom, którzy zawarli chociaż jeden zakład z konta głównego w Totalbet.

Czy w Totalbet dostanę freebety?

Tak. Zakładając konto w Totalbet możesz otrzymać 50 PLN we freebetach na start i 10 PLN każdego roku w ramach bonusu urodzinowego.

Czy mogę dostać więcej freebetów?

Tak. Rejestracja z kodem Obstawiamy to dodatkowe 10 PLN w darmowych środkach na start.

Ile razy muszę obrócić wygraną z freebetu?

Zero. Pieniądze wygrane z freeetów są od razu dostępne do wypłaty.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln