Totalbet bez podatku 24/7 | +14% do Twojej wygranej!

Zakłady bukmacherskie w Polsce bez podatku – czy to możliwe i legalne? Odpowiadamy: tak! Totalbet to bukmacher z promocją typowania bez podatku. A to operator z licencją Ministerstwa Finansów, więc wszystko odbywa się w pełni legalnie. Totalbet bez podatku to oferta, w której nie musisz martwić się podatkiem od stawki. Oznacza to… po prostu wyższe wygrane. Już na starcie możemy zdradzić, że granie w Totalbet bez podatku się opłaca!

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Jak grać w Totalbet bez podatku?
 • Jakie są zasady tej promocji?
 • Co konkretnie zyskujesz grając bez podatku?
 • Jakie są pozostałe promocje w Totalbet?

Chcesz dowiedzieć się, czy warto obstawiać w Totalbet? Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów i przekonaj się sam!

Na początku wyjaśnijmy: dla kogo jest oferta grania bez podatku w Totalbet? To akcja promocyjna tego legalnego bukmachera, z której korzystać mogą stali klienci.

Typowanie bez podatku nie łączy się z bonusem powitalnym, który przyznawany jest za wpisanie kodu od Obstawiamy w Totalbet. Korzystając z darmowych zakładów na start lub bonusu od depozytu – użytkownik nie ma możliwości grać bez podatku. Dopiero gdy wszystkie bonusy na start zostaną wykorzystane, to wtedy nowy klient może zacząć korzystać z promocji na grę bez podatku.

Podobnie sytuacja wygląda w Fortunie. Ten bukmacher poza bonusem powitalnym z kodem promocyjnym Fortuny oferuje grę bez podatku dla swoich graczy, na bardzo podobnych warunkach jak w Totalbet.

Totalbet bez podatku – jak to działa?

Jeśli twój staż w zakładach jest dłuższy, to pewnie kojarzysz typowanie kuponów u zagranicznych bukmacherów przed datą 1 kwiecień 2017. W latach poprzedzających ten dzień większość graczy obstawiało u bukmacherów, którzy nie posiadali siedziby w Polsce, a tym samym nie mieli licencji Ministerstwa Finansów. Tamte firmy np. Bet365 oferowały zakłady bez podatku, bo nie podlegały polskiemu systemowi prawnemu. Od tamtej pory typerzy przyzwyczaili się do tego, że gra bez podatku możliwa jest tylko u zagranicznych operatorów.

Totalbet bez podatku 24/7 na wszystkie zakłady

Polscy bukmacherzy, w tym Totalbet, zaczęli wprowadzać do swoich ofert typy bez podatku. Gdy Totalbet oferuje grę bez podatku nie oznacza to tego, że bukmacher ten nie zapłaci podatku od twojego kuponu. Wszystko odbywa się w zgodzie z prawem, ponieważ w ramach promocji, to bukmacher obliguje się do tego, że odprowadzi stosowny podatek. W takiej sytuacji nie typer, a bukmacher opłaca 12% stawki podatkowej. Do budżetu państwa trafia odpowiednia kwota, co nie rodzi prawnych kłopotów.

I tak to wygląda w Totalbet – korzystając z promocji bez podatku wygrywasz na każdym kuponie o 14% więcej! Jak to wygląda przykładowo?

Kupon bez podatku w Totalbet:

Zagrałeś zakład AKO z trzema typami z kursem ogólnym 2.50 za stawkę 50 PLN. Ile wyniesie twoja wygrana? 125 PLN! Twoim mnożnikiem było 100% stawki, a nie 88%.

Kupon z podatkiem u innego bukmachera:

Zakładamy, że wytypowałeś takie same zdarzenia z łącznym kursem 2.50 za stawkę 50 PLN. Jaka będzie wygrana w tym przypadku, gdy bukmacher pobierze podatek? 110 PLN. Ile wynosi różnica? 15 PLN na korzyść grania bez podatku.

Jak widzisz – ta sama stawka i kursy, a wygrana różni się o 15 PLN.

Jak obstawić bez podatku w Totalbet?

Promocja bez podatku obowiązuje tylko w internetowych zakładach Totalbet. Możliwość korzystania z tej oferty i pozostałych produktów bukmachera dostępna jest po założeniu konta.

Jeśli już jesteś graczem Totalbet, to możesz przejść do wytypowania kuponu bez podatku.

Jak to się robi? Grze bez podatku podlegają specjalne kupony.

Chodzi o to, że zakłady muszą spełniać zasady promocji, aby zaliczyć się do oferty.

W jakich kuponach wygrywa się więcej?

 1. Trzeba postawić zakład akumulowany.
 2. Minimalna liczba typów na kuponie to trzy.
 3. Kurs minimalny dla każdego składowego zakładu musi wynosić 1.20.
 4. W swoich typach możesz zawrzeć dowolny sport z oferty bukmachera.

To najważniejsze reguły w typowaniu bez podatku w zakładach bukmacherskich Totalbet.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o grze bez podatku?

W Totalbet wybór należy do gracza czy chce obstawiać zakłady przedmeczowe lub “na żywo”. W obu trybach można wygrywać więcej nie płacąc podatku od stawki.

Bukmacher nie ustalił też stawki minimalnej i maksymalnej na kupon bez podatku. To oznacza, że można wygrać dowolną kwotę powiększoną o 14%.

Jak wspominaliśmy wcześniej – w obrocie bonusem powitalnym zakłady nie mogą brać udziału w akcji bez podatku. Ale co dobre – oferta ta łączy się z TOTAL bonusem.

To promocja w zakładach AKO, gdzie za każdy dodany typ na kupon – wzrasta procent bonusu od wygranej. Dzięki temu można wygrać nawet dwa razy więcej! Wartość bonusu uzależniona jest od ilości poprawnie zagranych zdarzeń na jednym kuponie! TOTAL bonus w połączeniu z grą bez podatku pozwala osiągać znacznie wyższe wygrane.

Gra bez podatku w Totalbet ma jeszcze jeden ważny atut – bukmacher nie robi ograniczeń, co do ilości postawionych kuponów przez jednego klienta. To prowadzi do tego, że w tej ofercie można brać regularnie udział. Nie jest tak, że jeśli wykorzystasz grę bez podatku, to już oferta przepadła. W tym przypadku możesz grać tyle, ile chcesz!

totalbet bez podatku - warunki

Pozostałe promocje w Totalbet

Znasz już grę bez podatku i Total bonus, czyli dwie główne promocje dla stałych graczy od Totalbet. W swojej ofercie bukmacher ten ma jednak kilka dodatkowych bonusów.

Ciekawą promocją dla typerów piłki nożnej są freebety po 25 PLN na topowe ligi: Premier League, La Liga, Serie A i Bundesligę. Jak można otrzymać darmowy zakład? Należy zagrać kupon AKO z czterema typami na mecze wskazanych lig z kursami minimalnymi 1.20. Stawka zakładu powinna wynosić przynajmniej 100 PLN. Po zagraniu zakładu – odbierzesz freebet 25 PLN, który można użyć w zakładach live.

Totalbet organizuje również loterię KASOMANIA, gdzie nagrodami głównymi są m.in. samochody i gotówka! Jak zdobyć los na loterię? Wystarczy obstawić kupon za 10 PLN.

Stali gracze mogą też skorzystać z rankingu Total Games, który obejmuje zakłady na gry karciane: Poker i Black Jack. Za każdy kupon przyznawane są punkty do konkursu. Zwycięzca na koniec etapu otrzyma 1250 PLN. Łącznie w puli nagród znajduje się 5000 PLN.

Pytania i odpowiedzi

 • Czy Totalbet oferuje grę bez podatku?

Tak, w Totalbet można typować bez podatku!

 • Czy granie w Totalbet jest legalne?

To bukmacher z licencją, więc obstawianie w Totalbet jest w pełni legalne.

 • Jak zagrać kupon i dostać 14% do wygranej w Totalbet?

Przygotuj kupon AKO z trzema typami pamiętając, żeby każda z pojedynczych selekcji miała kurs minimalny 1.20.

 • Jakie są warunki dla kuponu bez podatku?

Zakład bez podatku w Totalbet może być zagrany jako przedmeczowy lub live po dowolnej stawce.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln