Tenis. Dubel na kwalifikacje do Rolanda Garrosa! | 24.05.2023

Tenis. Dubel na kwalifikacje do Rolanda Garrosa!

Czas na kolejne starcia w ramach kwalifikacji do Rolanda Garrosa. Dziś zajmiemy się wyłącznie zmaganiami pań, w których Maja Chwalińska zagra z Marią Timofeevą, a Storm Hunter podejmie Monę Barthel.

betfan kod promocyjny

Swój kupon zagramy w Betfan. Jeżeli jeszcze nie masz konta w tym legalnym w Polsce bukmacherze, to może zainteresuje Cię promocja powitalna. Betfan kod promocyjny to bonus aż 200% przy pierwszej wpłacie!

Maja Chwalińska – Maria Timofeeva – nasze typy bukmacherskie

wta roland garros paris paryż

Maja Chwalińska wraca na poważnie do gry o najwyższe cele. Pokazał to zdecydowanie pierwszy mecz kwalifikacyjny, w którym Polka nie dała żadnych szans Lucrezii Stefanini. Chwalińska świetnie radziła sobie zwłaszcza na returnie, oprócz tego genialnie rozgrywając mecz taktycznie. Pod względem czysto technicznym również biła rywalkę na głowę. Tym samym Polka jest jedną z faworytek do awansu do turnieju głównego. Jej kolejką przeciwniczką jest Maria Timofeeva.

Rosjanka nie grała zbyt wiele na mączce w tym sezonie, gdyż poleciała wyłącznie na ITF-a do tureckiego Bodrum, gdzie rozegrała trzy mecze. W pierwszej rundzie kwalifikacji poradziła sobie z rodaczką Melnikovą. Wydaje się, że dla nieźle czującej się na mączce oraz bardziej do niej przyzwyczajonej Chwalińskiej jest to dobra okazja do kolejnego zwycięstwa. Minimum set ze strony Polki zdecydowanie nas zaspokaja.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz tenisa Maja Chwalińska – Maria Timofeeva:

 • Maja Chwalińska wygra seta

Więcej typów bukmacherskich na tenis możesz znaleźć na naszej stronie.

Storm Hunter – Mona Barthel – nasze typy bukmacherskie

barthel chwalińska hunter timofeeva tenis

Mona Barthel nie gra na tak wysokim poziomie, jak jeszcze kilka lat temu, jednak od czasu do czasu potrafi jeszcze zaskoczyć. Handicapem Niemki zawsze był mocny serwis, co pokazał choćby pierwszy mecz kwalifikacji. Barthel ugrała w nim cztery asy, podczas gdy rywalka żadnego. Storm Hunter podchodzi do gry w Paryżu z nadziejami, że uda jej się osiągnąć najlepszy życiowy rezultat.

Australijka dotychczas w turniejach Wielkiego Szlema zawsze odpadała w swoim pierwszym meczu. Jeśli zaś musiała grać w kwalifikacjach, to również na nich kończyła swój udział. Widać więc, że nie jest w stanie przeskoczyć pewnego poziomu. Mona Barthel bije ją na głowę doświadczeniem. Wydaje się więc, że dla Niemki ten mecz może wcale nie być tak nieudany, jak typują bukmacherzy.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Storm Hunter – Mona Barthel:

 • Mona Barthel handicap +5,5 gemów w meczu
typy tenis

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln