Szukamy wysokiego kursu? Singiel na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Boston Celtics – Cleveland Cavaliers (godz. 01:30): Williams zanotuje double double

Niewątpliwie jest to ryzykowny typ i nie jest to swego rodzaju ‘pewniaczek’, jednak są argumenty ku temu, by Robert Williams zanotował dziś dobry występ i skończył mecz z double double na koncie. Przede wszystkim protokoły covidowe – w ekipie Cavaliers zabraknie Davisa, Allena i Mobleya pod koszem, pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Kevina Love. Jeśli i ten wypadnie – Cavs zostaną z Taco Fallem i Luke Kornetem pod koszem, a więc graczami, którzy grają mało lub w ogóle. Dodatkowo w matchupie przeciwko Williamsowi zdecydowanie przegrywają fizycznie, co może skończyć się tragicznie. Po stronie gospodarzy również pewne braki, a najbardziej istotnym w kwestii naszej propozycji jest brak Ala Horforda, zawodnika pierwszej piątki. To otwiera potencjalnie więcej okazji i minut dla RWIII, który w ostatnich starciach grywał w okolicach 30 minut, co dzisiaj byłoby fajnym prognostykiem do ewentualnego double-double. Cavs mimo, że mają wysokiego Allena na pozycji centra – dość słabo radzą sobie z obroną swojej deski. W całym sezonie pod względem oddanych zbiórek na swojej tablicy plasują się dopiero na 24 miejscu spośród wszystkich drużyn ligi, natomiast bez Jarretta ta statystyka będzie wyglądać jeszcze gorzej. Williams będzie miał dzisiaj zdecydowaną przewagę podkoszową nad wysokimi rywala i niewątpliwie Celtics będą chcieli to wykorzystać. Linia punktowa na poziomie 10.5, natomiast rynek na zbiórki 8.5 – widać nieco value w kursie na DD, który szacunkowo powinien oscylować w granicach @2.5.

 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln