Szukamy undera – dubel na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Orlando Magic – Charlotte Hornets (godz. 01:00): Charlotte wygrana

Tutaj bez zbędnego rozpisywania się – Orlando z bilansem 4-13 to jedna z najgorszych drużyn w lidze, dodając do tego absencję Cole Anthony’ego, który jest liderem tego zespołu i graczem, który kreuje całą grę Magic – szans na potencjalną walkę z Hornets próżno szukać. Goście powinni wygrać dość pewnie i bez większych problemów patrząc na ostatnie wyniki Orlando i zaledwie jedną wygraną u siebie. Hornets w niemal najmocniejszym składzie. 

Boston Celtics – Brooklyn Nets (godz. 01:30): Horford poniżej 13.5 punktów

Awizowana piątka Bostonu na mecz z Nets to: Smart – Brown – Tatum – Horford – Williams, jednak biorąc pod uwagę matchupy i fakt, że Brooklyn bardzo często gra niskimi lineupami z Griffinem, Aldridgem czy Millsapem na pozycji numer pięć, Celtics będą prawdopodobnie rozdzielać minuty pomiędzy Horfordem, a R. Williamsem i nie będą chcieli dopuścić do sytuacji, w której obaj będą razem na boisku. Co to oznacza w praktyce? Mniej minut dla Horforda, który ma już swoje lata i z każdym kolejnym sezonem będzie gorszy fizycznie. Jego ostatnie pięć spotkań to trzy undery i dwa overy – jeden przeciwko Lakers, którzy wypadają blado na tle centrów rywala, a drugi vs Cavaliers, jednak w tamtym meczu Al zagrał 32 minuty, co dzisiaj raczej nie będzie mieć miejsca. Nets mimo, że nie mają typowych środkowych – świetnie bronią tej pozycji (są w TOP 5 obrony ‘C’ rywali w lidze), a Horford grający na parkiecie jednocześnie ze Smartem, Tatumem, Brownem, czy G.Williamsem – jest jedną z ostatnich opcji do rzutu w zespole. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln