SuperBet z SuperSpin – zakręć i odbierz 2500 PLN! ✅

Bukmacher SuperBet przygotował promocję SuperSpin, która cieszy się wśród graczy dużym zainteresowaniem. To dość oryginalny sposób na zdobycie bonusów, który może się podobać. Codziennie każdy może zakręcić wirtualnym kołem, tak zwany SuperSpin. Nagrody to bonusy w SuperBet – możliwe aż 2500 PLN dla jednej osoby!

Do 550 PLN w SuperBet przed SuperSpin

Jeżeli nie masz jeszcze konta w SuperBet, to zanim zajmiesz się SuperSpinem, warto przyjrzeć się ofercie powitalnej. Jako nowy gracz możesz liczyć w sumie na bonusy do 550 PLN. Składa się na to między innymi cashback do 500 PLN, który u tego bukmachera funkcjonuje trochę inaczej niż u większości operatorów. Z tego powodu nie możemy też w SuperBet mówić tu zamiennie z zakładem bez ryzyka.

superbet online - promocje na start

W SuperBet cashback dostaje się za cały pierwszy tydzień gry – bukmacher zwraca Twój ujemny bilans po siedmiu dniach obstawiania. Oczywiście maksymalnie w kwocie 500 PLN. Może to być w ramach jednego kuponu, jak i kilkudziesięciu. Początek naliczania tygodnia na cashback rozpoczyna się wraz z pierwszą wpłatą.

Dodatkowo w ofercie powitalnej na start u tego operatora mamy bonus od depozytu w wysokości 100% do 50 PLN. Na ten moment nie dysponujemy kodem promocyjnym SuperBet, który pozwalałby na wyższy profity. Staramy się taki Wam załatwić, tak jak ma to miejsce przy innych bukmacherach. Jak będziemy mieli dla Was coś specjalnego we współpracy z tymi zakładami sportowymi, to od razu damy znać! Oczywiście poza bonusami na start, SuperBet to również wiele promocji dla stałych graczy jak między innymi SuperSpin.

Jak wspomnieliśmy, mamy specjalne kody u innych firm oferujących obstawianie (Sprawdź dostępne bonusy bukmacherskie). Takim przykładem jest na przykład jeden z nowszych operatorów, Fuksiarz, gdzie nasz kod promocyjny pozwala również na cashback do 500 PLN. Jednak tutaj już z innymi zasadami, bo dotyczy on tylko jednego, pierwszego zagranego kuponu – co najważniejsze, zwrot dostajemy na konto depozytowe i można od razu wypłacić.

Dowiedz się więcej o naszym kodzie promocyjnym w Fuksiarzu

Cashback 50% do 500 PLN w Fuksiarzu!

500 PLN

500

PLN

Cashback do 500 PLN Zwrot w gotówce do 500 zł w przypadku przegranego kuponu. Zagraj za np. 50 zł i odbierz 25 zł bez obrotu, jeśli nie trafisz zakładu. Środki za wygrany kupon też wypłacisz bez obrotu.

PLN

Early Payout Jeśli drużyna, na którą obstawiłeś prowadzi 2:0 zakład jest rozliczany, jako wygrany! Końcowy wynik nie ma znaczenia.

Jak brać udział w SuperSpin?

Tak więc, czym jest SuperSpin w SuperBet? Sprawa jest bardzo prosta. Na dedykowanej podstronie możesz każdego dnia zakręcić wirtualnym kołem i jeżeli szczęście Ci będzie sprzyjać, to odbierz jeden z kilku możliwych bonusów. W tym można ustrzelić tak zwany JackPot, który oznacza aż 2500 PLN! Taka okazja czeka na czterech graczy podczas trwania promocji.

SuperSpin w rumuńskim SuperBet

Co trzeba zrobić, aby móc brać udział w promocji SuperBet SuperSpin? Przede wszystkim, co jest oczywiste, musisz posiadać konto u bukmachera. Sama rejestracja jest prosta i szybka.

Sama szybka rejestracja nie jest wystarczająca w SuperBet, chcąc wziąć udział w SuperSpin. Takie konto musi być pełne i zweryfikowane. Co to oznacza? Wszystkie wymagane dane i opcje muszą zostać uzupełnione. Jednak spokojnie, to formalności, które są wymagane przez Ministerstwo Finansów i nic więcej, czego nie potrzebuje od Ciebie każda inna firma zakładów bukmacherskich w Polsce.

Następnie bukmacher SuperBet wymaga zaznaczenia zgód marketingowych w polu ustawień gracza. Bez tego, pomimo posiadania pełnego konta, nie będziesz mógł brać udziału w SuperSpin. 

Jeżeli nadal masz wątpliwości na czym polega SuperSpin, to już śpieszymy z tłumaczeniem. Jeżeli spełniłeś te proste, powyższe warunki to możesz zakręcić kołem i próbować swojego szczęścia. Wystarczy wejść na stronę docelową i kliknąć w przycisk „ZAKRĘĆ TERAZ!”.

Koło SuperSpin do kręcenia w SuperBet

Każdy gracz może próbować zabawy z tym wirtualnym kołem jeden raz na dobę (jeden obrót dozwolony w godzinach 00:01-23:59).

SuperSpin możliwy w każdy dzień

Nagrody w SuperBet za SuperSpin

Już wiadomo jak wziąć udział w SuperSpin i zakręcić kołem w SuperBet. Teraz pozostaje pytanie, co można dzięki temu zyskać? W kole mogą wypaść następujące opcje: „Sport Bonus”, „Super Sport Bonus”, „Mega Sport Bonus”, „Wirtualne Bonus”, „Wpłać 50, odbierz 50”, „Gry Karciane Bonus”, „Jackpot 2.500 PLN”, ale także „brak wygranej”.

Jak widać, mamy mnogość bonusów do zdobycia.  SuperBet nawet podaje procentowe szanse na trafienie każdej z gratyfikacji:

 • od 2% do 40% szans na „Bonus Sport”
 • od 2% do 15%  szans na „Super Sport Bonus”
 • od 1% do 15%  szans na „Mega Sport Bonus”
 • od 2% do 40%  szans na „Wpłać 50, odbierz 50”
 • od 2% do 30%  szans na „Gry Karciane Bonus”
 • cztery (4) razy podczas trwania promocji do trafienia „JackPot 2.500 PLN”

Naturalnie, tym bardziej atrakcyjna nagroda, tym mniejsze szanse na trafienie. SuperSpin w SuperBet w tym zakresie nie różni się od innych kół z nagrodami. Bonus jest przelewany do 48 godzin. Oczywiście w przypadku trafienia „brak wygranej” nic się nie dostaje, ale szczęścia można próbować już następnego dnia.. a potem następnego i tak dalej.

Jakie warunki mają te dodatkowe środki? Każdy ma swoje zasady, które zobaczysz po trafieniu danej gratyfikacji. Także od razu warto przejrzeć, co trzeba zrobić, aby bonus obrócić w gotówkę do wypłaty. Jednak to, co już wiadomo, bonusy są ważne przez dwa dni od czasu ich zaakceptowania, więc trzeba od razu działać. Wyjątek w SuperSpin stanowi JackPot, ponieważ w tym przypadku jest to siedem dni.

Ważna kwestia, na którą trzeba też zwrócić uwagę to konieczność aktywacji bonusu ze strony gracza. Musi tego dokonać do 24 godzin od wylosowania danej nagrody. W przeciwnym wypadku dodatkowe środki przepadną.

Podsumowanie promocji SuperBet – SuperSpin

Nie można niczego złego napisać o promocji SuperSpin. Dlaczego? SuperBet nie daje tutaj żadnego progu wejścia i nie trzeba wkładać swoich środków, aby mieć szansę na wygraną. Takie promocje gracze jak najbardziej lubią! Oczywiście nie każdy wygra, ale codziennie można próbować szczęścia. Natomiast w najbardziej optymistycznym scenariuszu można trafić nawet JackPot po wartości 2500 PLN.

Na czym polega SuperSpin?

Każdy gracz SuperBet codziennie ma możliwość zakręcenia wirtualnym kołem SuperSpin, w którym do zgarnięcia są bonusy.

Co można wygrać w SuperSpin?

W SuperSpin można wygrać bonusy do SuperBet. Najwyższy nawet o wartości 2500 PLN. Możliwe opcje do wylosowania to „Sport Bonus”, „Super Sport Bonus”, „Mega Sport Bonus”, „Wirtualne Bonus”, „Wpłać 50, odbierz 50”, „Gry Karciane Bonus”, „Jackpot 2.500 PLN”, ale także „brak wygranej”.

Jaką ofertę na start ma SuperBet?

Poza SuperSpin, SuperBet ma jak każdy bukmacher ofertę powitalną dla nowych graczy, na którą składa się cashback do 500 PLN oraz bonus od depozytu do 50 PLN.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln