Superbet rejestracja – jak założyć konto?

Zanim gracz będzie mógł wpłacić depozyt i obstawiać zakłady na stronie bukmachera internetowego musi najpierw podać swoje dane i założyć konto w wybranym serwisie. Sprawdzamy jak przebiega Superbet rejestracja. O jakie informacje poprosi bukmacher? Jakie niespodzianki czekają na graczy po wypełnieniu formularza? Sprawdzamy!

Superbet rejestracja – czy to legalne?

Nowelizacja do ustawy hazardowej z 2017 roku uregulowała polski rynek internetowych zakładów sportowych. Od tamtej pory legalni są wyłącznie bukmacherzy online posiadający licencję od Ministerstwa Finansów i tylko gra w takich serwisach nie narusza polskiego prawa.

Zanim poprowadzimy Was za rączkę krok po kroku przez cały proces rejestracji w Superbet odpowiadamy najpierw na pytanie, które bardzo często pojawia się pod informacjami na temat tego bukmachera.

Główna strona Superbet, gdzie można dokonać rejestracji

A mianowicie – czy rejestracja w Superbet jest w ogóle legalna? Uspokajamy! Założenie konta i obstawianie zakładów w Superbet jest w 100% zgodne z polskim prawem i typerzy nie ryzykują żadnych nieprzyjemnych konsekwencji. Gdyby jednak ktoś z Was nadal posiadał wątpliwości, to wystarczy odwiedzić witrynę superbet.pl i zjechać na sam dół strony.

Tam w sekcji O NAS znajdują się wszystkie informacje na temat tego bukmachera rodem z Rumunii. Dowiemy się tam m.in. że Superbet posiada licencję nr. PS4.6831.5.2019 i otrzymał ją 18 października 2019 roku. Pozostałe informacje to NIP, Regon, nr KRS oraz adres siedziby i nie pozostawiają cienia wątpliwości co do legalności rejestracji w Superbet.

Superbet rejestracja – zakładanie konta krok po kroku

Ustaliliśmy zatem, że Superbet rejestracja i gra w tym serwisie jest w 100% zgodna z polskim prawem. Bukmacher ma swoje korzenie w Rumunii i na tamtejszym rynku jest prawdziwym potentatem w branży.

Od wiosny 2020 roku jest również dostępny dla graczy z Polski, natomiast żeby mieć możliwość zgarnięcia trzech bonusów na start oraz gry w tym serwisie niezbędna jest rejestracja. Superbet stawia tutaj na prostotę i nie rzuca swoim nowym klientom kłód pod nogi w trakcie zakładania konta.

Wystarczy przebrnąć przez jedną stronę formularza i podać podstawowe dane osobowe, a po kilku minutach konto jest aktywne i można tworzyć pierwszy kupon. Ale po kolei.

Formularz rejestracyjny w SuperBet

Rejestrację należy rozpocząć od odwiedzenia oficjalnej strony internetowej bukmachera, czyli www.superbet.pl. Tam w prawym, górnym rogu znajduje się button REJESTRACJA, po kliknięciu którego gracz zostaje przeniesiony do formularza rejestracyjnego. Tam zostanie poproszony o podanie kilku podstawowych danych osobowych:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres email
 • Nazwa użytkownika
 • Hasło do konta
 • Narodowość
 • PESEL
 • Kraj zamieszkania
 • Kod promocyjny (opcjonalnie)

Skoro już jesteśmy przy kodzie. Wykorzystanie specjalnych kodów promocyjnych w trakcie rejestracji skutkuje tym, że na graczy czeka jeszcze bardziej atrakcyjny bonus na start. Niestety póki co Superbet kod promocyjny u nas nie istnieje, natomiast na graczy i tak czeka multum niespodzianek już na starcie. Jakich? O tym za moment, póki co dokończmy proces rejestracji w Superbet.

Po podaniu wszystkich informacji gracz powinien potwierdzić pełnoletność i zgodę na przetwarzanie danych, po czym należy kliknąć czerwony button REJESTRACJA znajdujący się na dole formularza. Od tego momentu piłeczka znajduje się po stronie pracowników bukmachera, którzy muszą dokonać weryfikacji danych.

Zazwyczaj nie zajmuje im to dłużej niż kilka minut i po upływie tego czasu na podanej przez gracza skrzynce mailowej pojawia się wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Kliknięcie w niego sprawia, że Superbet rejestracja jest dokończona, a konto gotowe do użytku.

Zakładka promocje w SuperBet

Bukmacher Superbet – rejestracja błyskawiczna lub konto stałe

Proces rejestracji w Superbet, który krok po kroku opisaliśmy Wam nieco wyżej sprawia, że gracz staje się posiadaczem konta tymczasowego. Co to oznacza? W największym skrócie może on skorzystać z pełnego pakietu promocyjnego dla nowych klientów i obstawiać dowolne zdarzenia z oferty zakładów, ale…

No właśnie! Zawsze musi być jakieś ALE, prawda? Konto tymczasowe będzie aktywne jedynie przez 90 dni i posiada kilka ograniczeń. Przede wszystkim łączna suma stawek na wszystkich zagranych kuponach nie będzie mogła przekroczyć 5000 PLN (np. 10 kuponów po 500 PLN lub 500 kuponów po 10 PLN każdy).

Po drugie, błyskawiczna Superbet rejestracja nie daje graczowi możliwości wypłacenia wygranych środków. Rzecz jasna środki nie przepadną bezpowrotnie! Gracz będzie mógł je wypłacić zaraz po tym jak przekształci swoje konto w stałe. Jak to zrobić?

Wystarczy wysłać skan lub zdjęcie obu stron dowodu osobistego oraz podać numer konta bankowego, na który gracz chce przelać wygraną. Po spełnieniu tych warunków Superbet rejestracja jest dokończona w 100% i gracz ma nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji bukmachera.

Superbet rejestracja – trzy bonusy na start dla nowych graczy

Obiecaliśmy Wam przed momentem, że za chwilę wrócimy do kwestii tego, co zyskuje gracz decydując się na rejestrację w Superbet. Przede wszystkim otrzymuje on dostęp do bogatej oferty zakładów przedmeczowych, mnóstwa kursów na żywo oraz darmowych transmisji meczów w livestreamach. To rzecz jasna nie wszystkie korzyści, jakie gwarantuje Superbet rejestracja.

Oferta po rejestracji w SuperBet


Każdy z nowych klientów tego legalnego bukmachera otrzymuje bowiem pakiet powitalny, w którego skład wejdą aż trzy bonusy na start:

 • Bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 200 PLN – wystarczy dokonać pierwszej wpłaty min. 20 PLN, a bukmacher automatycznie podwoi depozyt.
 • Tydzień gry bez ryzyka aż do 1300 PLN – gracz może obstawiać dowolne zakłady i korzystać z dostępnych bonusów przez 7 dni po rejestracji. Jeśli po upływie tego okresu jego saldo będzie na minusie, wówczas bukmacher zwróci mu środki jako bonus cashback.
 • Bonus za aplikację mobilną 20 PLN – wystarczy pobrać i zainstalować darmową aplikację mobilną Superbet, a bukmacher automatycznie podaruje graczowi bonus 20 PLN.
Czy rejestracja w Superbet jest legalna?

Tak. Bukmacher posiada wymaganą licencję, a gra u niego jest w 100% zgodna z prawem.

W jaki sposób można dokonać rejestracji w Superbet?

To bardzo proste! Wystarczy odwiedzić stronę bukmachera i wypełnić kilka pól formularza rejestracyjnego. Szczegóły znajdziesz powyżej.

Ile trwa Superbet rejestracja konta?

Zazwyczaj po kilku minutach konto jest aktywne i można obstawiać pierwsze zakłady.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln