Superbet freebet bez depozytu – jak odebrać 54 PLN?

Jeden z najnowszych bukmacherów online także zdecydował się na specjalną promocję z kodem promocyjnym. Superbet freebet to możliwość odebrania 54 PLN, niemal od razu po zakończeniu procesu rejestracji. Sprawdźmy jak prezentuje się freebet bez depozytu oraz inne bonusy powitalne z kodem promocyjnym Superbet.

Freebet u bukmacherów

Freebet, to inaczej darmowy zakład, czyli środki, które otrzymujemy od bukmachera gratisowo. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że kwoty takich bonusów są z reguły bardzo niskie. W końcu to środki zyskane bez konieczności wpłaty własnych pieniędzy.

Tacy bukmacherzy, jak LV BET, STS, czy Totolotek proponują freebet po rejestracji. W takiej sytuacji rzeczywiście musimy po prostu założyć konto, podać dobry kod promocyjny i możemy testować ofertę operatora. Robimy to bez korzystania z własnego portfela. Jeśli chcesz zobaczyć więcej bonusów bez depozytu, to sprawdź freebety u bukmacherów.

Wielu bukmacherów zdecydowało jednak przyznawać freebety (darmowe zakłady), ale za konkretne czynności. Jednym z nich jest eWinner, w którym możemy dostawać darmowe środki nawet co tydzień, ale musimy tam obstawiać zakłady.

Superbet freebet 2022

superbet freebet

Jeśli czekaliście na dobry moment do założenia konta u kolejnego bukmachera, to chyba dobrze trafiliście. Superbet freebet o wartości 34 PLN można dostać przy pierwszym doładowaniu konta.

Potrzebny czas: 2 minuty.

Jak odebrać freebet w Superbet?

 1. Rejestracja konta

  Załóż konto z linka poniżej i podczas rejestracji wpisz kod promocyjny: OBSTAWIAMY. W pierwszym etapie zakładania konta nie musisz wpisywać danych z dowodu osobistego.

 2. Wpłata depozytu

  Wpłać depozyt na min. 50 PLN i oprócz bonusu od depozytu odbierz swój freebet 34 PLN.

 3. Pobranie aplikacji mobilnej

  Po pobraniu aplikacji mobilnej wpłać depozyt i odbierz kolejny freebet, tym razem o wartości 20 PLN. Łącznie masz do wykorzystania darmowe zakłady w Superbet o wartości 54 PLN.

Jak widać, nie jest to rozwiązanie, które proponuje STS czy LV BET, musimy tutaj wpłacać swoje środki. Nadal uważamy jednak, że oferta freebet w Superbet jest atrakcyjna i są to środki darmowe.

Grać za Superbet freebet możemy po kursie 1.60. Nie ma wymagań dot. ilości zdarzeń, trzeba tylko uzyskać minimalny przelicznik na poziomie 1.60. Zaliczą się kupony single i AKO, możemy pograć również na żywo.

Do wypłaty środków za wygrany freebet wystarczy jednokrotny obrót, czyli trzeba zagrać jeden kupon spełniający warunki z regulaminu. Pamiętajmy jednak, że wszystkie zakłady na kuponach muszą zostać rozliczone do 3 dni po aktywowaniu freebeta. Nie wnoście zatem betów długoterminowych, bo stracicie szanse na wypłatę bonusu.

Co oprócz freebetu w Superbet?

Pamiętajcie, że dzięki wpłacie 50 PLN nie otrzymacie tylko freebeta, ale także bonus od depozytu. Będzie to 100% kwoty, którą zdeponujecie.

Wpłacając 50 PLN w Superbet dostaniemy freebet 34 PLN + 50 PLN w bonusie od depozytu.

Dodatkowe 50 PLN możemy wypłacić także po jednokrotnym obrocie. W tym wypadku potrzebujemy jednak minimum 2 zdarzeń na kuponie, kurs każdego z nich to 1.30, a łączny kuponu musi wynieść 1.80. Na dokonanie obrotu mamy 14 dni, a więc zdecydowanie wystarczającą ilość.

Jako Obstawiamy.info współpracujemy z większością legalnych bukmacherów w Polsce. Niestety nie udało nam się jeszcze pozyskać specjalne kodu w Superbet, natomiast pracujemy nad tym! Jak tylko pojawi się specjalny kod promocyjny na freebet Superbet, to od razu Was o tym poinformujemy i zrobimy aktualizację informacje.

Cashback do 1300 PLN

Poza freebetem Superbet proponuje, jak już wiecie, bonus od depozytu, ale po rejestracji czeka na nas również tydzień bez ryzyka.

Bonus działa na zasadzie klasycznego zakładu bez ryzyka, ale obowiązuje całe 7 dni od momentu założenia konta. Maksymalny zwrot, jaki możemy otrzymać to 1300 PLN.

Gdy już dostaniemy cashback, musimy nim obrócić 4-krotnie z kuponami posiadającymi minimum 2 zdarzenia. Kurs minimalny dla każdej pozycji to 1.30, a kurs całkowity kuponu musi wynieść co najmniej 1.80.

Pozostałe promocje w Superbet

Oprócz pakietu na start Superbet proponuje inne bonusy. Są to gratyfikacje dla stałych graczy, które tutaj po krótce opiszemy.

50 PLN bonus na Ekstraklasę

superbet freebet

Promocja dla wszystkich fanów polskiej piłki. Akcja obowiązuje w każdą kolejkę Ekstraklasy. Co trzeba zrobić, aby zgarniać bonusy?

 • Postaw zakład single lub double z kursem minimalnym zdarzenia 1.40
 • Łączna stawka takich zakładów podczas danej kolejki Ekstraklasy musi wynieść min. 300 PLN
 • Po zakończeniu obstawianej kolejki bonus 50 PLN pojawi się na koncie
 • Środki trzeba zaakceptować do 3 dni od otrzymania
 • Czas na obrót to jedynie 7 dni
 • Wartością bonusu trzeba obrócić 3 razy
 • Kupony single z kursem min. 1.80
 • Kupony AKO z kursem min. Zdarzenia 1.40

Superbonus – 150% do wygranych

superbonus

To bonus dla miłośników tasiemców. Każdy, kto lubi składać kupony z minimum 6. Pozycji powinien zainteresować się promocją Superbonus, jednak jest to promocja aktywna tylko w punktach naziemnych Superbet.

Tyle % do wygranej otrzymacie przy określonej liczbie zdarzeń:

 • 6 – 5%
 • 7 – 10%
 • 8 – 15%
 • 9 – 20%
 • 10 – 25%
 • 11 – 30 %
 • Itd..

Nie będziemy rozpisywać się dalej, bo umówmy się – kto trafia takie taśmy?

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy Superbet ma freebet?

Tak, freebet w Superbet jest dostępny ze specjalnym kodem promocyjnym. Kod oraz informacje o darmowym zakładzie znajdziecie w tekście przygotowanym przez Obstawiamy!

Ile wynosi Superbet freebet?

Superbet freebet wynosi dokładnie 34 PLN. Nie można go od razu wypłacić, trzeba spełnić warunki opisane w regulaminie bukmachera. Tłumaczymy, jak najlepiej wykorzystać bonus.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln