STS bonus powitalny 2021 | darmowy zakład z kodem!

STS to numer jeden wśród polskich bukmacherów. Nie powinno zatem dziwić, że bonus powitalny czekający na nowych graczy to pakiet z najwyższej półki. Z czego składa się STS bonus powitalny? Co czeka na klientów zakładających konto w STS? Jak skorzystać z bonusów na start?

STS bonus powitalny – pakiet do 1465 PLN!

Pakiet na start w STS nie jest może najwyższym na rynku, natomiast liczba promocji i ich jakość powinny zadowolić osoby zakładające konto u czołowych polskich zakładów bukmacherskich.

Na bonus powitalny w STS składają się:

  • bonus 100% od I depozytu do 1200 PLN,
  • zakład bez ryzyka do 200 PLN,
  • freebet 25 PLN,
  • bonus na BetGames 20 PLN,
  • bonus na sporty wirtualne 20 PLN.

Daje to razem 1465 PLN, a nie zapominajmy, że po skorzystaniu z promocji na start czekają na Ciebie jeszcze pozostałe oferty bonusowe, a tych akurat w STS nie brakuje.

Podobnie wygląda sytuacja w forBET.

Po założeniu konta czeka na Ciebie pakiet bonusów na start, ale możesz też skorzystać z licznych ofert promocyjnych po skorzystaniu z bonusu powitalnego od forBET. Przykłady? MaxiZysk czy obstawianie bez ryzyka najważniejszych wydarzeń sportowych plus wiele, wiele więcej.

Jak założyć konto w STS?

Podstawowym wymogiem do odebrania bonusu na start w STS jest założenie konta. Dzięki temu będziesz mógł dokonywać wpłat, zawierać zakłady i korzystać z cyklicznych promocji, a na początku swojej przygody, skorzystać z oferty powitalnej.

Formularz rejestracyjny został podzielony na dwa kroki i wypełnienie go nie zajmie Ci dużo czasu. Jest to tzw. szybka rejestracja, która pozwala na założenie konta dosłownie w kilka chwil i w pierwszym etapie nie wymaga podawania danych dowodu tożsamości.

WAŻNE: podczas rejestracji zaznacz opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”, co pozwoli Ci na skorzystanie z promocji powitalnej w przyszłości.

STS bonus powitalny - chechbox oznaczający chęć otrzymania bonusu

Jest to niesamowicie istotny punkt, bo w innym przypadku, jak mówi regulamin STS:

Klient nie jest uprawniony do otrzymania Bonusu w przypadku, gdy w procesie rejestracji usunie zaznaczenie check-boxu „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”

Po przejściu szybkiej rejestracji (w której trzeba podać podstawowe dane konta i dane osobowe) Twoje konto będzie miało status konta tymczasowego.

STS bonus powitalny - konto tymczasowe

Oznacza to tyle, że będziesz mógł już obstawiać, natomiast nie będziesz mógł jeszcze wypłacić wygranych pieniędzy. Dodatkowo limit stawek wynosi 5000 PLN.

Na szczęście weryfikację konta możesz przejść w wybranym przez siebie momencie, czyli np. dopiero bezpośrednio przed wypłatą wygranej.  

Skąd ten wymóg umieszczania danych i skanów dokumentu tożsamości? Wynika to z Ustawy Hazardowej i faktu, że STS należy do grona legalnych bukmacherów w naszym kraju, u których obstawianie jest w pełni zgodne z prawem.

STS bonus powitalny - dane przy rejestracji

Operatorzy muszą być pewni, że jesteś osobą powyżej 18. roku życia, a do tego potrzebne są Twoje dane potwierdzone skanem dokumentu.

Jak odebrać i wypłacić bonus w STS?

Po założeniu konta, zaznaczeniu, że chcesz skorzystać z bonusu na start i ustawieniu limitów na grę jesteś… gotowy do gry. Teraz wystarczy wpłacić środki i skorzystać z bonusów pakietu powitalnego w STS.

Sprawdźmy zasady i warunki każdego z nich.

Bonus od depozytu do 1200 PLN

Jak sama nazwa wskazuje, ten rodzaj bonusu jest bezpośrednio powiązany z wpłatą środków na konto. Wpłacisz kwotę X, taką samą otrzymasz w postaci bonusu, z ograniczeniem, że maksymalnie możesz dostać 1200 PLN.

sts bonus powitalny - bonus od I depozytu

Pamiętaj, że masz dowolność i Twój depozyt nie musi wynosić wspomniane 1200 PLN. Chodzi po prostu o to, że jest to wartość najwyższa, ale nie ma problemu, żebyś wpłacił 20, 100 czy 500 PLN. Decyzja należy do Ciebie.

Niezależnie od wysokości depozytu na Twoim koncie bonusowym znajdzie się 100% tej kwoty. Wpłacasz 100 PLN, drugie 100 PLN to bonus. Tak samo wygląda to dla pozostałych kwot z zastrzeżeniem, że nie możesz otrzymać więcej niż 1200 PLN.

Czy pieniądze są od razu gotowe do przelania na Twoje konto bankowe? Nie, do tego potrzebny jest obrót bonusem, czyli obstawienie za konkretną kwotę, konkretną liczbę razy za środki bonusowe.

W przypadku STS bonus musi zostać obrócony trzykrotnie z kursem minimalnym kuponu 1.91. Co to w praktyce oznacza? Jeżeli wpłacisz 100 PLN, chcąc wypłacić pieniądze koniecznie jest zagranie za 300 PLN (bo trzykrotność 100 PLN).

Co więcej, do obrotu bonusem liczą się tylko wygrane kupony, co jest kompletnie innym podejściem niż u pozostałych bukmacherów.

Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady w ramach Hitu Dnia czy BetGames.

Zakład bez ryzyka do 200 PLN

Granie bez ryzyka to świetna promocja dla wszystkich, bo mimo że zaangażowany jest tu Twój kapitał, nic Ci nie grozi i na dobrą sprawę możesz tylko zyskać.

Skorzystanie z tego bonusu jest możliwe po pierwszej wpłacie (promocja łączy się z bonusem od I depozytu) na minimum 20 PLN i wpisaniu kodu promocyjnego przy rejestracji.

Po dokonaniu depozytu wystarczy zagrać zakład z konta głównego i czekać na rezultat.

W przypadku wygranej sprawa jest oczywista. Ale w przypadku przegranej środki i tak trafią do Ciebie, tylko że pomniejszone o kwotę podatku od stawki (12%). I co najważniejsze, nie będzie to bonus, a pieniądze od razu gotowe do wypłaty (lub dalszej gry).

Jest to sytuacja typu win-win, bo dostajesz szansę na zawarcie pierwszego zakładu, nie ryzykując nic.

Podobną ofertę dla swoich graczy przygotował eWinner.

W przypadku tego bukmachera zwrot za pierwszy zakład wynosi 155 PLN (specjalna oferta z kodem Obstawiamy). Co najważniejsze, w przypadku przegranego kuponu startowego środki otrzymane z zakładu bez ryzyka od eWinner są od razu gotowe do wypłacenia na konto bankowe.

Freebet 25 PLN na start

Kolejny element bonusu powitalnego STS, przy czym akurat ta promocja jest chyba najlepsza dla osób, które chcą spróbować i przetestować danego bukmachera.

Freebet, bo o nim mowa, pozwala na zagranie za środki przekazane przez zakłady bukmacherskie. Zbyt piękne, by było prawdziwe? Nic z tych rzeczy.

Wystarczy założyć konto i podać kod promocyjny przy rejestracji – nie ma konieczności dokonywania depozytu.

Warunki obrotowe są takie same jak w przypadku bonusu od I depozytu: trzykrotny obrót po kursie kuponu co najmniej 1.91, a do obrotu liczą się jedynie wygrane kupony.

Przedstawmy to na prostym przykładzie.

Freebet należny z tytułu bonusu powitalnego wynosi 25 PLN. Skoro STS wymaga trzykrotnego obrotu, to musisz obstawić łącznie za 75 PLN. Pamiętaj o wymogu kursowym i o zaliczaniu do obrotu tylko zwycięskich kuponów (SOLO lub AKO).

Po zagraniu za 75 PLN środki zostaną przetransferowane na Twoje konto główne. Co dalej? To już Twój wybór, ale wybierasz pomiędzy wypłatą, a dalszą grą.

Pewne 40 PLN na sporty wirtualne i BetGames

Poza standardowymi elementami bonusu powitalnego STS przygotował dwa dodatkowe bonusy do wykorzystania po założeniu konta.

20 PLN na sporty wirtualne, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy zakładów zagranych na sporty wirtualne w ciągu jednej doby.

Od 00:00 do 23:59 danego dnia każdy Twój kupon SOLO lub AKO postawiony z konta głównego na sporty wirtualne o kursie minimalnym 1.90 zalicza się do promocji. Do akcji liczą się jedynie kupony z pierwszych 20 PLN wydanym w tym okresie.

Są to swego rodzaju zakłady bez ryzyka, gdyż w przypadku niepowodzenia dostaniesz rekompensatę do 20 PLN na swoje konto depozytowe.

Takie same zasady dotyczą promocji 20 PLN na BetGames, czyli na rozgrywki na gry karciane: wojnę, pokera i bakarata.

STS bonus powitalny - 20 PLN na betgames

Jedyną zmianą jest to, co obstawiasz. Wcześniej były to sporty wirtualne, zaś ta promocja dotyczy gier karcianych.

STS bonus powitalny – podsumowanie

Wysoki bonus od depozytu, zakład bez ryzyka z wypłatą w razie przegranej czy freebet stawiają bonus powitalny STS na samym szczycie pakietów powitalnych w Polsce. Ba, nie ma problemu, żebyś przetestował STS bez angażowania w to własnej złotówki!

Jedyną rzeczą, która może wprowadzić graczy w konsternację jest branie pod uwagę jedynie wygranych kuponów przy obrocie bonusem.

Tak czy inaczej, bonus powitalny największego bukmachera w Polsce to oferta, obok której nie możesz przejść obojętnie.

FAQ

Z czego składa się bonus powitalny w STS?

Pakiet na start w STS: bonus 100% od I depozytu do 1200 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN i freebet 25 PLN.

Czy mogę obstawić w STS bez ryzyka?

Tak. STS przygotował zakład bez ryzyka do 200 PLN z możliwością wypłaty w przypadku przegranej. Dodatkowo na graczy czeka darmowy zakład 25 PLN, który nie wymaga wpłacania swoich środków.

Jak wypłacić środki bonusowe w STS?

Do wypłaty niezbędny jest trzykrotny obrót kwotą bonusu po kursie minimalnym 1.91. Do obrotu zaliczają się tylko wygrane kupony.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln