Startujemy z NBA! Dubel @2.4 na otwarcie sezonu!

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Brooklyn Nets – Golden State Warriors (godz. 01:00): wygrana Brooklyn

Tutaj raczej bez większych zaskoczeń – zdecydowanym faworytem w tym zestawieniu są Netsi i patrząc nawet przez sam pryzmat kadrowy – różnica jest znaczna. Brooklyn rozpocznie sezon 20/21 w niemal pełnym zestawieniu, największym i najgłośniejszym powrotem jest oczywiście Kevin Durant, który wyleczył już uraz, którego nabawił się w barwach… Golden State i jest gotowy do gry. GSW rozpocznie sezon bez dwóch kluczowych zawodników, a mowa o Greenie i Thompsonie. Przewaga umiejętności, doświadczenia, lepsza ławka – Brooklyn powinien to wziąć.

Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers (godz. 04:00): Kuzma minimum 11 punktów

Jeśli chodzi o drugi typ – wybrałem over Kuzmy. Kyle świeżutko po przedłużeniu o 3-lata umowy z Lakersami będzie odgrywał coraz większą rolę w rotacji i będzie jednym z kluczowych rezerwowych. W preseason w 4 meczach zdobywał kolejno 18, 25 (mecze przeciwko Clippers), 23 i 4 punkty. Z reguły grał sporo minut, dzisiaj ten próg będzie zdecydowanie mniejszy, aczkolwiek Kuzma już w poprzednim sezonie kręcił fajne liczby vs Clippers. Grając w okolicach 27-30 minut zdobywał średnio ponad 16 punktów na mecz. Jeśli Frank Vogel wyjdzie piątką Schroder – KCP – James – Davis – Gasol i Kuzma będzie pełnił podobną rolę jak w zeszłym sezonie – jako gracz drugiego unitu powinien sporo rzucać. Linijka jak najbardziej do zrobienia.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln