Szukasz nocnych wrażeń? Odpalaj NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Oklahoma City Thunder – Philadelphia 76ers (godz. 01:00): Dort minimum jeden przechwyt

Pierwszy typ bardzo prosty – przechwyty Luguentz Dorta. 22-latek jest świetnym obrońcą i  zawodnikiem, który w poprzednim sezonie poczynił ogromny postęp rzutowy. Dziś naprzeciwko siebie będzie miał niedoświadczonego Maxeya i Korkmaza, który naturalnie nie jest ball handlerem i powinny wynikać z tego straty. Dort gra dobry defence i  ma ‘aktywne ręce’, przez co przechwyty przychodzą mu dość często. W pierwszych dwóch meczach sezonu regularnego notował dwukrotnie po dwa przechwyty grając w okolicach 30 minut. Jeśli dziś w 76ers zabraknie Embiida – niewykluczone, że Oklahoma będzie miała swoją szansę na zwycięstwo. Dort jest uniwersalnym obrońcą i jest w stanie kryć pozycje od jeden do trzy – jeśli nie złapie szybkich fauli powinien być aktywny w obronie, co przyniesie przechwyty. 

Sacramento Kings – Golden State Warriors (godz. 03:00): Fox minimum 6 asyst

Golden State nie zmienia swojego stylu gry i w kolejnym sezonie będzie jedną z najszybciej grających drużyn w całej lidze. Co to oznacza w naszym przypadku? Spore szanse na overki, a matchup na Sacramento Kings aż prosi się o wysoki wynik. My zarzucamy sieci na asysty jednej z gwiazd Kings – De’Arona Foxa, który będzie kreował grę swojego zespołu, a linijka na jego asysty wydaje się być zaniżona. Fox pokrywał rynek 5.5 asyst w niemal 80% spotkań poprzedniego sezonu, a w meczach przeciwko Warriors overował w 8 z ostatnich 9 pojedynków. Warto także zaznaczyć, że we wspomnianych meczach rozgrywający Sacramento notował średnią na poziomie 7.4 asyst, co jest wynikiem znacznie powyżej dzisiejszej linii. Kurs nie powala, ale fajna linia do spróbowania.

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln