Sobota z NHL. Gramy o 242 PLN | 18.03.2023

Sobota z NHL. Gramy o 242 PLN

Przed nami sobota. Oznacza to, że przed nami mnóstwo sportowych emocji – czy to związanych z piłką nożną, czy hokejem na lodzie. Hokejowa liga NHL nie zwalnia tempa. Właśnie najbliższego wieczoru, w sobotę, rozgrywanych będzie sześć meczów najlepszej hokejowej ligi świata. Z tych spotkań wybrałem dwa, z których przygotowałem propozycję kuponu.

Korzystałem przy tym z oferty bukmachera Betclic, który ma promocję dla nowych graczy.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy na hokej? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego. Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTAWIAMY. Po rejestracji w Betclic możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA! Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Betclic freebet wystarczy obrócić JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Detroit Red Wings – Colorado Avalanche

typy detroit colorado

Jako pierwszy wybrałem mecz Detroit Red Wings z Colorado Avalanche. Detroit zajmuje 13. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Czerwone Skrzydła grały ostatnio w kratkę – na pięć rozegranych meczów trzy przegrały i dwa wygrały. Wszystko rozstrzygało się w regulaminowym czasie gry. Colorado natomiast zajmuje 5. miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Hokeiści Avalanche wygrali cztery ostatnie mecze w NHL, w tym jedno spotkanie po dogrywce i jedno po serii rzutów karnych. Ostatnie pięć bezpośrednich meczów pomiędzy tymi zespołami wygrało Colorado Avalanche.

Podsumowując – patrząc na pozycje w tabelach obu zespołów, ostatnie ich wyniki, a także wyniki ostatnich meczów bezpośrednich pomiędzy tymi ekipami, typujemy, że goście będą zwycięzcą meczu.

Nasz typ: Colorado Avalanche zwycięzcą meczu.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 polskiego czasu.

Minnesota Wild – Boston Bruins

typy minnesota boston nhl

Drugi mecz, który został wzięty na tapet, jest pojedynek Minnesota Wild z Boston Bruins. Hokeiści z Minnesoty zajmują 4. miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Wygrali trzy z czterech ostatnich meczów i jeden przegrali po dogrywce. Godnym uwagi jest fakt, że w tych meczach Dzicy strzelali co najmniej cztery gole. Boston natomiast jest liderem tabeli Konferencji Wschodniej NHL. Po dwóch porażkach z rzędu poprzedni mecz bostończycy wygrali 3:0 z Winnipeg Jets. W czterech ostatnich spotkaniach Niedźwiadki strzelały po trzy gole. W czterech z pięciu ostatnich meczów pomiędzy tymi zespołami padało co najmniej sześć goli.

Nasz typ: powyżej 5,5 goli.

Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00 polskiego czasu.

typy z nhl na sobotę

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na nasza stronę.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Piotr Obstawiamy

Piotr

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln