Singiel na nocne spotkanie NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Los Angeles Clippers – Utah Jazz (godz. 02:30): Leonard minimum 25 pkt & 6 zbiórek & 4 asysty

Utah wygrali oba spotkania na własnym parkiecie i są w zdecydowanie uprzywilejowanej sytuacji w serii z Clippers. Ekipa z Los Angeles z pewnością cieszy się z faktu powrotu na swój obiekt, gdzie według bukmacherów są zdecydowanym faworytem. My jednak spoglądamy w stronę specjalnego zakładu na lidera Clippers – Kawhi Leonarda. 29-latek nie zagrał jeszcze meczu na swoim najwyższym poziomie i powrót na Staples Center będzie doskonałą okazją ku temu, by poprowadzić gospodarzy do zwycięstwa i utrzymać ich w grze. W przypadku wyrównanego meczu, a takiego się spodziewamy – minuty Leonarda powinny oscylować w okolicach 40-stu, co znacznie może pomóc w osiągnięciu limitu punktów, zbiórek i asyst. O 30 punktów może być ciężko, jednak linijka 25 jest zdecydowanie w zasięgu jego możliwości. 6 zbiórek i 4 asysty biorąc pod uwagę średnie KL w tych PO (6.7 zbiórek, 4.3 asysty) również wydają się realną opcją. Royce O’Neale wykonał świetną pracę w pierwszych dwóch meczach serii zatrzymując byłego zawodnika Toronto na zaledwie 31% z gry – jeśli gospodarze marzą o powrocie do gry, Leonard musi pociągnąć ten wózek i zagrać po prostu lepiej. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln