Singiel na koszykarskie parkiety w Grecji!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

AEK Ateny – Prometheus Patras (godz. 16:00): AEK zdobędzie minimum 81 punktów w meczu

Dzisiaj wyjątkowo przenosimy się na greckie parkiety, gdzie AEK Ateny będzie gościć ostatnią na ten moment drużynę w tabeli – Prometheus Patras. Moją propozycją będzie over punktowy gospodarzy. AEK rzuca średnio w okolicach 80 punktów, jednak na swoim parkiecie średnia ta wzrasta do niemal 87. Goście natomiast u siebie potrafią dobrze bronić, jednak na wyjazdach tracą średnio w okolicach 86-87 punktów na mecz (statystyka z 4 spotkań). Dodatkowo Prometheus grają najszybszy basket w lidze, co też będzie miało znaczenie w kwestii punktowej. Warto spróbować za niższą stawkę lub jako dodatkowy typ do kuponów.

Dawid

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  655pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2230pln