Randle po zdecydowany over? Dubel na podwojenie z NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Philadelphia 76ers – Washington Wizards (godz. 01:00): Philadelphia wygrana

Mały dodatek na podwojenie do głównego typu, a więc wygrana 76ers w starciu z Wizards. Nie napiszę tu nic odkrywczego – patrząc przez pryzmat kadry, formy i umiejętności – Philadelphia nie powinna w tym matchupie oddać chociażby jednego meczu. Ekipa Doca Riversa ma odpowiedzi na liderów drużyny z Waszyngtonu, natomiast nie można tego samego powiedzieć o ich rywalach. Prawdopodobnie ponownie jedyną opcją na obronę Embiida będzie postawienie strefy, która powinna być już dobrze odczytana. Kameruńczyk w ostatnim meczu złapał szybkie faule, a mimo tego wciąż zdobył 30 punktów w zaledwie 30 minut. Bradley Beal pod naciskiem obrony Simmonsa miał tylko jeden trafony rzut z gry na sześć oddanych. Ciężko szukać argumentów za gośćmi, lecimy w czystą wygraną 76ers. 

New York Knicks – Atlanta Hawks (godz. 01:30): Randle over 40.5 pkt+zb+ast

Głównym daniem na dziś będzie over punktów, zbiórek i asyst lidera Knicks – Juliusa Randle. Świeżo upieczony “Most Improved Player” (największy postęp tego sezonu) będzie chciał zmazać plamę pierwszego meczu, gdzie indywidualnie zaliczył bardzo słabe zawody. Game 1 (wygrany przez Atlantę) zakończył z linijką 15 punktów, 12 zbiórek i 4 asyst, jednak kompletnie zawiodła skuteczność – tylko 6/23 z gry jest słabiutkim wynikiem, który nie powinien się powtórzyć. Nie powinien się powtórzyć głównie ze względu na matchup – Atlanta w sezonie regularnym miała jedną z najgorszych obron pozycji silnego skrzydłowego, co też potwierdziły linijki Juliusa w RS – 28pkt/17zb/9ast i 44 pkt/9zb/5ast. Dziś aby Knicks mogli myśleć o wyrównaniu stanu rywalizacji – dyspozycja Randle będzie kluczowa. Dawki motywacji szukać nie trzeba – nie zabraknie minut i rzutów, a matchup na Collinsa mocno premiuje byłego zawodnika Lakers. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln