Profesor CP3 po kolejny over? Dubel na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Atlanta Hawks – Philadelphia 76ers (godz. 01:30): Philadelphia 76ers handicap +7.5 pkt

Jako ‘dorzutka’ do głównego typu na dzisiaj proponujemy wysoki dodatni handicap w stronę Philadelphii. Wprawdzie Atlanta zwycięstwem w pierwszym meczu na terenie Sixers zapewniła sobie home court advantage, jednak trzeba przyznać, że w pierwszym meczu tej serii zostały popełnione błędy w przygotowaniu krycia Trae Younga, który zagrał na dobrej skuteczności i zdobył 35 punktów. W game 1 odpowiedzialnym za krycie gwiazdy Hawks był Danny Green, który nie spisał się zbyt dobrze. Game 2 przyniosło zmianę i w jego buty wszedł Ben Simmons, pod którym Young zagrał zdecydowanie gorzej. To był jeden z kluczowych czynników pewnej wygranej w drugim meczu. Dzisiaj drużyny spotkają się w State Farm, gdzie popularne Jastrzębie przegrały tylko 11-krotnie w sezonie regularnym, jednak wydaje się, że to wciąż Philadelphia jest faworytem w tej parze i to oni powinni mieć więcej argumentów. Zapowiada się wyrównane starcie i stosunkowo wysokie handi w stronę gości wydaje się być bezpiecznym.

Denver Nuggets – Phoenix Suns (godz. 04:00): Paul minimum 10 asyst

Phoenix w tych PlayOffach idą jak burza. Ograli 4-2 Los Angeles Lakers, teraz mają naprzeciw siebie Denver, z którymi prowadzą już 2-0 po pierwszych dwóch spotkaniach na własnym boisku. Jednym z głównych autorów zwycięstw w ostatnich meczach jest Chris Paul, który dowodzi i kreuje grą całego zespołu. W ostatnich trzech starciach (w tym ostatnie z Lakers) zaliczał double double dzięki swoim asystom. 12, 11 i 15 asyst to statystyki godne podziwu, tym bardziej, że wykręca je grając w okolicach 30 minut. Dziś o ile Nuggets postawią się gościom – Chris powinien zagrać nieco dłużej, a co za tym idzie – można próbować jego asyst. Biorąc pod uwagę średnie vs Denver, CP3 wykręca 13 asyst na mecz i ponad… 23! potencjalnych asyst, co jest zdecydowanie najlepszym wynikiem z wszystkich graczy uczestniczących w tych PO (najwięcej średnio do tej pory miał Westbrook – 20.4). Linijka w dalszym ciągu opiewa na 9.5 – w naszym przekonaniu jest to co najmniej o jedno oczko za nisko. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln