Półfinały Indian Wells BEZ PODATKU!| 18.03.2023

Półfinałowe mecze mężczyzn podczas Indian Wells zapowiadają się pasjonująco. W pierwszym z nich Carlos Alcaraz zagra z Jannikiem Sinnerem, w drugim zaś Daniil Medvedev podejmie Francesa Tiafoe.

Nasz kupon zagramy w LV BET. Bukmacher ten od 7.03 do 20.03 przygotował specjalną promocję – Indian Wells bez podatku.

lv bet bez podatku

Jak wziąć udział w promocji?

Aby przystąpić do tej promocji nie trzeba wykonywać nic skomplikowanego.

Wystarczy:

 • Zagrać kupon kombi złożony ze spotkań Indian Wells
 • Kurs minimalny kuponu: 2.20
 •  Nie płacisz podatku!

Carlos Alcaraz – Jannik Sinner

Do półfinałów Indian Wells doszli zawodnicy, którzy w ostatnim czasie wykazywali faktycznie najwyższą formę. Przed rozpoczęciem turnieju w Kalifornii Carlos Alcaraz dochodził do finałów w Buenos Aires i Rio de Janeiro, z których jeden udało mu się wygrać. Jannik Sinner z kolei wygrał turniej w Montpellier, zaś w Rotterdamie doszedł do finału. Nie można się więc dziwić, że również podczas Indian Wells Hiszpan i Włoch prezentują bardzo wysoką i równą dyspozycję.

atp tenis indian wells

Carlos Alcaraz – Jannik Sinner – nasze typy bukmacherskie

Interesującym zdarzeniem na ten mecz jest wytypowanie ilości przełamań. Obaj zawodnicy nie słyną z zabójczego serwisu, opierając swoją grę na wymianach. Obaj mieli okazję mierzyć się ze sobą już wielokrotnie i za każdym razem oglądaliśmy bardzo zacięte pojedynki. W zeszłorocznym US Open Alcaraz wygrał 3:2, a w całym meczu doszło aż do 18 przełamań, z czego 6 w pierwszych dwóch setach. Nawet podczas meczu między nimi na Wimbledonie, gdzie korty są najszybsze i przewaga serwującego jest bardzo duża, w pierwszych dwóch setach doszło do 3 przełamań. Dziś obaj zawodnicy zmierzą się na jednych z najwolniejszych kortów twardych w całym sezonie, toteż okazji do przełamań po wymianach powinno być sporo.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Carlos Alcaraz – Jannik Sinner:

 • powyżej 3,5 przełamań w meczu

Daniil Medvedev – Frances Tiafoe

Rosjanin gra jak maszyna. Mecz z Alejandro Davidovichem-Fokiną był już osiemnastym z rzędu, w którym Medvedev wygrywał. Zdążył w tym czasie wygrywać turnieje w Rotterdamie, Dosze i Dubaju. Teraz z wielką pewnością siebie idzie także po triumf w Indian Wells. Co więcej, rywala w półfinale ma całkiem niezłego, gdyż Frances Tiafoe od 2019 roku grał z Rosjaninem czterokrotnie i ugrał tylko jednego seta. Nie dziwią więc kursy bukmacherów, którzy w roli wyraźnego faworyta widzą Medvedeva.

tiafoe medvedev alcaraz sinner indian wells

Daniil Medvedev – Frances Tiafoe – nasze typy bukmacherskie

Mecz ten zapewne po raz kolejny padnie łupem Medvedeva. Rosjanin wykazuje kapitalną dyspozycję i ciężko szukać zawodnika, który będzie w stanie zatrzymać go w drodze po kolejny triumf. Należy jednak zwrócić uwagę na kilka kwestii, które uargumentują, dlaczego starcie z Tiafoe nie będzie dla niego spacerkiem. Po pierwsze, Medvedev ma w nogach 18 meczów w ciągu niemal miesiąca. Zapewne planuje on nieco dłuższy odpoczynek po Indian Wells, jednak najwyższy czas, aby fizyczne problemy dopadły Rosjanina. Po drugie, Frances Tiafoe w Kalifornii pokazuje świetną dyspozycję serwisową. Zwłaszcza pierwsze sety są w jego wykonaniu bardzo dobre, gdyż nie dawał się przełamać ani Cameronowi Norrie, ani Jasonowi Kublerowi, ani Marcosowi Gironowi. Jedynie Alejandro Tabilo raz wygrał jego serwis, który Amerykanin momentalnie nadrobił przełamaniem powrotnym. Spodziewamy się, że pierwszy set meczu Medvedeva z Tiafoe będzie niezwykle wyrównany, a Amerykanin ugra w nim minimum 4 gemy.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Daniil Medvedev – Frances Tiafoe:

 • Frances Tiafoe powyżej 3,5 gemów w 1. secie
typy tenis indian wells

Więcej typów bukmacherskich na tenis możesz znaleźć na naszej stronie.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln