Po trzeci kupon z rzędu na plus? Dubel z CS:GO!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

LDLC – sAw (godz. 19:00): over 2.5 map w meczu

Na pierwszy rzut leci over w meczu LDLC z sAw. Gramy głównie pod mapy, którymi powinny być Nuke i Ancient. Dla LDLC Nuke jest najczęściej grywalną mapą i mają tam najlepsze win ratio – na poziomie 76% z 17 rozegranych spotkań. Portugalczycy natomiast nie grają najczęściej Ancienta, jednak biorąc pod uwagę % wygranych i formę przeciwnika na tym picku – są mocnym faworytem na nowej mapie w puli. Ostatnie trzy spotkania BO3 pomiędzy obiema drużynami dwukrotnie kończyły się pełnym wymiarem map. W ostatnim starciu sAw wygrali 2:0, jednak wtedy Francuzi wybrali Inferno, na którym okazali się gorsi. Dzisiaj powinni pójść w Nuke, a tam czują się zdecydowanie bardziej komfortowo. Over map jak najbardziej realną opcją w tym matchupie. 

Liquid – Astralis (godz. 19:30): k0nfig minimum 40 fragów

Drugi typ to over lidera Astralis – k0nfiga. W teorii matchup na Liquid wydaje się mocno wyrównany i jest potencjał na trzymapowy bój o utrzymanie miejsca w turnieju. Przewidywane mapy? Nuke i Overpass, a więc raczej mocno overowe starcia przed nami, gdzie powinna paść spora ilość rund. Były gracz Complexity to ogromne wzmocnienie tego zespołu i mimo, że Duńczyk jeszcze tego do końca nie pokazał – moim zdaniem będzie regularnie liderem fragowym tej ekipy i Astralis wkrótce może wrócić na szczyt. W pierwszym meczu przeciwko Vitality tylko 13 fragów na Nuke, jednak Astralis wygrało zaledwie 4 rundy, w drugim przeciwko NIP zdecydowanie lepiej, bo 20 killi. Jeśli zobaczymy wyrównane pierwsze dwie mapy – 40 fragów nie jest żadnym wyzwaniem dla k0nfiga. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln