Po kolejny plus z rzędu? Dubel na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Boston Celtics – Philadelphia 76ers (godz. 01:30): Embiid minimum 20 punktów

Pierwszy typ na dopełnienie dubelka to over Embiida przeciwko Celtics. Joel niedawno wrócił po kontuzji i w pierwszym meczu przeciwko Minnesocie zanotował 42 punkty. W kolejnym (z Orlando) zaledwie 16, jednak wtedy miał swoje problemy ze skutecznością. Dziś trafia mu się rywal i matchup przeciwko któremu ma świetną historie i dobre liczby. W ostatnim sezonie grając przeciwko Williamsowi i Thompsonowi zaliczał kolejno 42, 38 i 35 punktów i był liderem swojego zespołu. Dzisiaj powinno być podobnie i przewidujemy dobry mecz z jego strony. Wprawdzie Embiid wciąż nie jest w swojej najlepszej dyspozycji po COVID-19, ale to gracz, który robi różnicę i linijki tego typu nie powinny być mu straszne. 


New Orelans Pelicans – Dallas Mavericks (godz: 02:00): Valanciunas minimum 31 punktów+zbiórek

Główne danie na dzisiaj, a więc Jonas Valanciunas. Przejście z Grizzlies do Pelicans było strzałem w dziesiątkę dla Litwina, który wyrósł na gwiazdę tego zespołu i ze statystykami na poziomie ponad 19 punktów i 12 zbiórek rozgrywa jeden z najlepszych sezonów w karierze. Co ciekawe Valanciunas jest także najskuteczniejszym graczem ‘za trzy’ w lidze ze średnią blisko 52% zza łuku (oddaje średnio tylko 2.5 rzutów na mecz, jednak jak na środkowego niecodzienne i warte podkreślenia osiągnięcie). Dziś naprzeciw Mavericks, a więc statystycznie najgorszej obronie centra w lidze, gdzie pozwalają rywalom na średnio niemal 25 punktów z tej pozycji. Dodatkowo oddają także mnóstwo zbiórek – 26 miejsce pod tym względem. Jakby tego było mało – w dzisiejszym meczu nie zagra Cauley-Stein, a w jego miejsce prawdopodobnie zobaczymy niedoświadczonego Mosesa Browna. Dodatkowo w rotacji mamy mało zwrotnego Marjanovicia i Powella, który dostaje zaskakująco mało minut. Spora przewaga gospodarzy pod koszem, którą z pewnością będą starali się wykorzystać. W pierwszym meczu obu zespołów Litwin zdobył 22 punkty i zaliczył 11 zbiórek – linijka wydaje się mocno atrakcyjna biorąc pod uwagę jego formę i ostatnie wyniki indywidualne (39 punktów vs Clippers!).

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln