Po kolejny plus na singlu? Przedświąteczne NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks (godz. 02:30): Brunson minimum 7 asyst w meczu

Wczoraj siadł piękny singielek z kursem @3.25, dziś również zaproponujemy singla z niższym kursem, jednak wydaje się, że rynek na tym poziomie będzie świetnym dodatkiem do Waszych AKO lub jeśli jak ktoś woli – do zakładu SOLO. Graliśmy już asysty Brunsona pod nieobecność Doncicia i Jalen nie zawodził. W ostatnim meczu przeciwko Wolves Brunson błysnął formą strzelecką i niekoniecznie skupiał się na kreowaniu kolegów, jednak dzisiaj matchup będzie zgoła odmienny. Dallas ugości u siebie Milwaukee, a więc drużynę zdecydowanie lepszą defensywnie od Minnesoty i to właśnie goście są w tym meczu zdecydowanym faworytem. W ostatnich 10 meczach Milwaukee pozwalają na najwięcej asyst z pozycji rozgrywającego rywala spośród wszystkich zespołów ligi. Co to oznacza? Przede wszystkim dobrą, indywidualną defensywę, na której czele stawia się Jrue Holidaya. To właśnie Holiday powinien ‘zająć się’ dzisiaj Brunsonem i ten będzie miał niezwykle ciężko jeśli chodzi o scoring, co może skutkować tym, że będzie chętniej otwierał pozycje kolegom z zespołu. Od momentu wypadnięcia Doncicia, Jalen notuje średnio 7.4 asysty i niemal 18 potencjalnych asyst na mecz, co jest dobrym prognostykiem, by dziś spróbować jego podań po raz kolejny. 

 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln