Po kolejny plus na singlu? Wieczór z NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Los Angeles Clippers – Orlando Magic (godz. 21:30): Jackson minimum 3 straty

Na samym wstępie napiszę, że bez wątpienia jest to ryzykowny typ ze względu na sam rodzaj zakładu – betowanie strat jest specyficznym rynkiem, jednak bardzo często można doszukać się tutaj fajnych value. Tak też jest w tym przypadku. Wprawdzie Orlando nie jest wymagającą drużyną pod względem defensywnym, bo w tym aspekcie wypadają naprawdę blado, jednak inne czynniki (a przede wszystkim jeden) mocno wpływają na taką, a nie inną propozycję. Brak George’a w rotacji Clippers zmienia naprawdę sporo. Przede wszystkim więcej Jacksona na piłce, a co za tym idzie – większa szansa na potencjalne straty. Statystyki nie kłamią – bez George’a na boisku Reggie notuje ponad 4.5 strat na 100 posiadań, gdzie w przypadku, gdy Paul jest na boisku – tylko 2.5. Ostatni mecz z Bostonem był tego doskonałym przykładem. Jackson przebywając 37 minut na parkiecie popełnił aż 6 turnoversów. Dziś jeśli minuty będą się zgadzać i mecz będzie stosunkowo wyrównany widzimy sporą szansę na over z jego strony. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln