Piłkarskie statystyki przed weekendem! Rogi, kartki, gole!

Kartki, rzuty rożne, BTTS-y, overy i undery to gratka dla wielu graczy bukmacherskich. Często czysto statystyczne wyliczenia pozwalają wytypować, w jakich meczach można spodziewać się największej ilości kornerów, w jakim meczu mogą posypać się kary od sędziego, a także w których meczach możemy spodziewać się wielu goli. Z drugiej strony, można wytypować także ich niedostatek. Postanowiliśmy Wam pomóc i wybraliśmy najbardziej interesujące mecze, w których możemy zobaczyć najwięcej żółtych kartoników. W drugiej tabeli określiliśmy zaś, w jakich meczach w najbliższy weekend zmierzą się drużyny mocno overowe pod względem rzutów rożnych. Kolejne tabele dotyczyć zaś będą goli.

Żółte kartki – najciekawsze statystyki

Rynek na kartki to specjalność Betclica. W ofercie tego bukmachera spotkamy zakłady na to, kto otrzyma więcej kartek w meczu, ilość kartoników w meczu, ilość kartek otrzymanych przez poszczególne drużyny czy “czerwko” w meczu. W ofercie live pojawiają się również zakłady na punkty kartkowe. Nie jesteś pewien czy Betclic jest dla Ciebie? Sprawdź naszą opinie o Betclic!

żółta kartka

Poniższa tabela określa, w których meczach spodziewać się można wielu żółtych kartek. Wzięliśmy pod uwagę sędziów, którzy po pierwsze pokazują dużo kartoników, a po drugie robią to bardzo często w stosunku do popełnianych fauli. Ważne są także osiągi poszczególnych drużyn. Wzięliśmy pod uwagę wyłącznie te, które karane są dość często. Połączenie surowego sędziego z dość agresywnymi zawodnikami powinno przynieść kartkowe overy. Statystyki dotyczą przebiegu całego obecnego sezonu.

żółte kartki statystyki

Rzuty rożne – najciekawsze statystyki

Jeśli chodzi o rzuty rożne tutaj warto wyróżnić bukmachera forBet. ForBet bukmacher zbiera pozytywne recenzje wśród Graczy. Szczególnie wśród tych, którzy cenią sobie bogatą ofertę na kornery. Operator ten ma w swojej ofercie standardowe rynki na overy czy undery rzutów rożnych, a oprócz tego można zagrać również handicapy rzutów rożnych dla którejś z drużyn. Można również wytypować, kto zdobędzie pierwszy rzut rożny, parzystą lub nieparzystą liczbę kornerów, a także liczbę rzutów rożnych poszczególnych ekip w całym meczu, czy też w 1. połowie.

rzut rożny

W poniższej tabeli znajdziecie mecze, w których obie rywalizujące ze sobą drużyny osiągają bardzo wysokie wartości rzutów rożnych. Statystyki dotyczą przebiegu całego obecnego sezonu.

rogi statystyki

BTTS – gdzie szukać?

Ciekawie wyglądają statystyki dotyczące goli. Jako pierwsze na tapet bierzemy BTTS-y. Wartości procentowe meczów, w których gole zdobywane są przez obie drużyny w niemieckiej Bundeslidze są dość wysokie. Również tym razem spotykają się ze sobą dwie drużyny, które tenże współczynnik mają jeden z najwyższych w całej lidze. W ramach holenderskiej Eredivisie zmierzą się ze sobą Ajax i Feyenoord, które w lidze oferującej bardzo dużo BTTS-ów nabijają ich sporo ponad normę. Goli z obu stron można spodziewać się także we Włoszech, gdzie Udinese podejmie AC Milan. Zwłaszcza goście to ekipa, która BTTS-a ugrywa w ponad 65% wszystkich swoich spotkań i jest to najwyższa liczba w całej Serie A.

żółte kartki gdzie szukać

Over 2,5 gola – statystyki piłkarskie

Mocno overowe spotkania możemy znaleźć w najbliższy weekend w Niemczech, Francji i Portugalii. W meczach z udziałem Bochum i RB Lipsk overa 2,5 gola ujrzeć można w odpowiednio 67% i 75% meczów. Równie dobrze wygląda statystyka w starciach z udziałem PSG i Rennes. Overy 2,5 są pokrywane w zdecydowanej większości ich spotkań, a ciekawy jest zwłaszcza przypadek gospodarzy. PSG zdobywa aż 2.52 gola na mecz, ale traci ich też na tyle dużo, że aż w 70% ich meczów pokrywany jest over 2,5 gola. W Portugalii prym wiedzie zaś Braga, który pokrywa w swoich meczach over 2,5 gola w 64% spotkań. Niewiele gorzej wygląda to w starciach FC Porto. Ma dwa mecze z overem mniej, choć samo ma dość niezłą średnią zdobywanych przez siebie goli – 2.29 gola na mecz.

over under btts

Gdzie znajdziemy w ten weekend under 2,5 gola?

Interesujące są także starcia drużyn, które szczycą się mocno underowym podejściem. Najciekawsze w najbliższy weekend znajdziemy w Primeira Lidze, La Liga i Premier League. Estoril zmierzy się z Chaves. Obie drużyny meldują się w TOP5 drużyn, w których meczach pada under 2,5. Ciekawie jest również w Hiszpanii. Spotkają się tam dwie drużyny, które goli w niej zdobywają bardzo mało, czyli Osasuna i Villarreal. Zwłaszcza pierwsza z ekip idealnie wpisuje się w naszą statystykę, zdobywając zaledwie 0.88 gola na mecz, a także pokrywając under 2,5 w aż 76% swoich meczów. Jako ostatni został mecz z Anglii, w którym Chelsea podejmie Everton. Obie ekipy są w topie drużyn z Premier League, w meczach których padają mniej niż 3 bramki. Na uwagę zasługują zwłaszcza goście, których średnia liczba goli na mecz wynosi zaledwie 0.74.

statystyki bukmacherskie piłka nożna

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln