Philadelphia rozstrzela Wizards?

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Philadelphia 76ers – Washington Wizards (godz. 01:00): Philadelphia minimum 118 punktów w meczu i Westbrook zaliczy double double

Zakład łączony na drugi już w tym sezonie mecz Philadelphii z drużyną Wizards. W pierwszym starciu również proponowaliśmy over, który ostatecznie nie wszedł głównie ze względu na spory przestój w ataku 76ers, gdzie w trzeciej kwarcie nie zdobyli żadnego punktu przez 8 minut! Drużyna Doca Riversa z każdym kolejnym meczem wygląda lepiej, szczególnie w ataku. Defensywnie są zdecydowanie najlepszą na ten moment ekipą ligi. Grają także stosunkowo szybki basket, co przecież charakteryzuje głównie drużynę z Waszyngtonu. Goście top 3 ligi jeśli chodzi o tempo gry i jedna z ostatnich obron w lidze – to zapowiada mocno overowy mecz. Liczymy na okolice 120 punktów ze strony Sixers.

Dodatkowo double double Russella Westbrooka. Rozgrywający Wizards zaliczył co najmniej double double w każdym z 5 meczów tego sezonu. 4-krotnie były to cyfry na triple-double, a występ przeciwko Philadelphii zakończył z linijką 21/15/11. Były gracz Houston jest aktywny na desce i uwielbia grać tranzycyjny atak, co premiuje asysty. Powinien być znów bardzo aktywny i jak to Westbrook – robić cyferki w statystykach.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln