Obstawianie Ferrari – Polak: typy i kursy bukmacherskie ✅

Amadeusz Ferrari Roślik kontra Adrian Polak Polański to jedna z głównych walk podczas gali Fame MMA 13. W tym tekście znajdziesz kompleksową zapowiedź bukmacherską tego pojedynku i dowiesz się:

 • na czym skupić się przy obstawianiu Amadeusz Ferrari Roślik – Adrian Polak Polański,
 • u jakiego bukmachera w Polsce obstawiać tę walkę,
 • kto jest faworytem według zakładów sportowych,
 • jakie typy bukmacherskie na walkę Ferrari kontra Polak ma ekipa Obstawiamy.

Odbierz bonusy bukmacherskie na Fame MMA 13

200 PLN

200

PLN

Zakład bez ryzyka Aż 200 zł zwrotu za pierwszy przegrany zakład! Aby maksymalnie wykorzystać bonus należy zagrać za 228 zł.

Ferrari kontra Polak: obstawianie

Kolejne gale freak-fightowe generują zainteresowanie także przy typowaniu starć. Nie inaczej jest przy starciu Amadaeusza Roślika z Adrianem Polańskim. Rywalizacja tych dwóch panów już rozgrzewa tysiące fanów. Tak też Ferrari – Polak obstawianie to wątek, na który każdy spogląda chcąc mieć jeszcze dodatkowe emocje podczas sobotniego wieczoru.

Nie jest to główna walka wieczoru, bo na Fame MMA 13 wyżej w karcie walk jest starcie Popka z Parkem oraz Nitro z Unboxallem. Pomimo to, pojedynek Ferrari vs Polak dla wielu fanów jest prawdziwym main eventem. Chociażby ze względu na tak zwane dymy, które nakręciły emocje na tą walkę podczas pierwszej konferencji prasowej zapowiadającej to wydarzenie.. Obaj nie darzą się sympatią.

Mamy dla Was dobrą wiadomość: obstawianie Ferrari – Polak znajdziecie na naszej stronie. My wskazujemy zwycięstwo Amadeusza Roślika po kursie 2.10. Szczegóły gdzie obstawiać tę walkę i nasze typy znajdziecie w dalszej części tekstu.

Ferrari vs Polak obstawianie – gdzie?

Prawie wszystkie wydarzenia sportowe znajdziesz w ofertach legalnych bukmacherów w Polsce. Jednak z galami MMA typu freak-fight sytuacja jest trochę inna. Zakłady sportowe przy sponsoringu zapewniają sobie wyłączność na wystawianie walk do obstawiania. Tak przy Fame MMA 13 na Ferrari – Polak typy bukmacherskie można zawierać wyłącznie w Betclicu.

Betclic to jeden z najpopularniejszych legalnych bukmacherów w Polsce. To marka, która swoją działalność rozpoczęła za granicą i jest znana na całym świecie. Po otrzymaniu zezwolenia na działanie w naszym kraju szybko zdobyła rzesze klientów. Obstawianie Ferrari vs Polak możliwe jest w Betclic za pomocą strony internetowej, ale także aplikacji mobilnej, która jest chwalona jako jedna z najlepszych wśród zakładów sportowych.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Betclic, to dobrze trafiłeś. Rejestrując się z kodem promocyjnym OBSTAWPL otrzymasz specjalną promocje na start – zwrot postawionej stawki w formie freebetu za pierwszy kupon, gdy ten okaże się przegrany do 200 PLN!

Ten bukmacher z bonusem na start poza promocjami dla nowych graczy, regularnie posiada propozycje na zdobycie dodatkowych środków przez stałych klientów. W tym między innymi akcja Multi+, która pozwala zwiększać wygraną w zależności od liczby zdarzeń na kuponie – np. 5 pozycji to +5% do zwycięskiej kwoty!

Ferrari vs Polak: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na Fame MMA 13 znajdziecie tylko w Betclicu. Tak więc, zobaczmy jak analitycy widzą szansę na obstawianie Ferrari vs Polak. Na kilka dni przed walką wydawało się, że już nie dojdzie do starcia. Amadeusz Roślik miał rezygnować ze względu na kontuzję. Na szczęście fanów pojedynek jednak się odbędzie! Aczkolwiek zmieniły się zasady. Miało być MMA bez limitu czasowego. Ostatecznie będzie to starcie w boksie na dystansie trzech 2-minutowych rund.

Według kursów bukmacherskich, na starcie w MMA Ferrari vs Polak faworytem był Amadeusz Roślik i kurs na jego wygraną to 1.55. Natomiast wygrana Adriana Polańskiego była wyceniana jest na kurs 2.20.

Kursy bukmacherskie na obstawianie Ferrari vs Polak

Po zmianie zasad starcia sytuacja się odwróciła. W pięściarskim starciu bukmacher Betclic w roli faworyta na obstawianie Ferrari vs Polak widzi już Polańskiego! Niewątpliwie wpływ na to ma też fakt, że Amadeusz Roślik ma kontuzje i jak sam wskazuje, kuleje – to na pewno utrata atutów fizycznych.

Typy bukmacherskie i kursy na boks Ferrari vs Polak w Betclic

Betclic pokazuje również jak rozkładają się typy bukmacherskie wszystkich klientów na dane zdarzenia. Jak to wygląda przy obstawianiu Ferrari – Polak? Jak widać po screenie, większość graczy wiarę pokładała prędzej w Amadeusza Roślika, a teraz jest to Adrian Polański. Zgodnie z kursami bukmacherskimi. Jak będzie faktycznie? Przejdźmy zatem do typów bukmacherskich na jedną z głównych walk Fame MMA 13.

Ferrari vs Polak: typy bukmacherskie

Wspomnieliśmy już, że nasze typy bukmacherskie na Ferrari vs Polak to obstawianie w stronę tego pierwszego, faworyta. Tak było, gdy starcie miało być na zasadach MMA. Jednak nie zmieniamy tego przy boksie.

Obstawianie typu bukmacherskiego na kuponie na Ferrari - Polak

Taki kurs bukmacherski jest już nawet zadowalający do grania na singlu. Jednak równie dobrze, chcąc zabrać się za typowanie, można coś dorzucić, żeby wartość była wyższa. Może inne walki z sobotniego wydarzenia? To sprawdź nasze obstawianie Fame MMA 13, gdzie znajdziesz także inne typy na galę – z tego można już podwyższyć sobie kurs akumulowany dodając coś do zwycięskiego wskazania Ferrariego nad Polakiem.

Tak więc, dlaczego obstawianie na Fame MMA 13 to wygrana Ferrariego z Polakiem? Obaj są już zaprawieni w bojach w federacji Fame MMA, bowiem Polak stoczył 7 pojedynków, natomiast Ferrari 6. Co ciekawe, już dwukrotnie mierzyli się w bezpośrednich starciach. Dwa razy górą był Polański. Jednak właśnie poprzednia walka wskazuje, że typy bukmacherskie na Ferrari vs Polak, to obstawianie faworyta. Amadeusz Roślik przegrał przez dyskwalifikację za nielegalne kopnięcia. Pomijając ten aspekt, ten pojedynek szedł w jego stronę i nie inaczej powinno być tym razem.

Naturalnie pod uwagę trzeba wziąć kontuzje nogi Ferrariego. Jednak starcie potrwa zaledwie sześć minut. Łatwo założyć, że na ten czas będzie zastosowana blokada lub inne dobrodziejstwo medycyny, które na moment pozwoli Roślikowi zapomnieć o problemie. To nie zmienia faktu umiejętności. Natomiast pomimo urazu, nadal przy obstawiania Ferrari vs Polak typy mogą iść na pierwszego, bo jak wspomnieliśmy – fizjoterapeuta czy lekarz pomoże na tyle, żeby Roślik nie tracił na swoim atletyzmie.

Gdzie znajdę kursy na walkę Ferrari vs Polak?

Kursy na ten pojedynek dostępne są w Betclicu.

Jakie są typy na walkę Ferrari vs Polak?

Obstawiamy wygraną Ferrariego po kursie 2.10, grając kupon BEZ RYZYKA

Gdzie obstawiać starcie Ferrariego z Polakiem?

Wszystkie walki Fame MMA obstawisz w Betclicu, a dzięki rejestracji z kodem OBSTAWPL możesz skorzystać z promocji na start.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln