Noblebet opinie – co warto wiedzieć o tym bukmacherze ✅

Noblebet opinie – co warto wiedzieć o tym bukmacherze ✅
Kod promocyjny: brak

2000 pln

2000 pln

Bonus od depozytu

14 pln

14 pln

Gra bez podatku

2014 pln
Odbierz bonus
Noblebet opinie – co warto wiedzieć o tym bukmacherze ✅

Noblebet należy do grupy, którą możemy zakwalifikować jako nowego bukmachera. To, co rzuca się w oczy to z pewnością fakt wyróżnienia się przez ekskluzywność – w końcu wita nas sam Sir Edward Noble. Jednak jak jest naprawdę? Recenzujemy Noblebet, zbieramy opinie graczy i oceniamy te zakłady sportowe, aby odpowiedzieć na pytanie czy warto zainteresować się tą marką.

Na start – Noblebet i opinie o ofercie powitalnej

To, co graczy najczęściej przekonuje do rejestracji u danego bukmachera to bonusy na start. Noblebet zbiera mieszane opinie na temat swojego pakietu powitalnego. Na pierwszy rzut oka widzimy fakt, że można uzyskać aż do 2 000 PLN od wpłaty – za każdy z pierwszych trzech depozytów. Dokładnie rozkłada się to w następujący sposób:

 1. 100% do 1200 PLN od pierwszej wpłaty
 2. 50% do 600 PLN od drugiej wpłaty
 3. 100% do 200 PLN od trzeciej wpłaty na sporty wirtualne

Największe wątpliwości graczy Noblebet i ich opinie budzi właśnie kwestia trzeciej wpłaty. Wsłuchując się w opisy tej promocji klienci zwracają uwagę na fakt, że nie interesuje ich oferta na sporty wirtualne. Jednak bez tego nadal dodatkowe środki od wpłaty to 1800 PLN, co jest jak na polski rynek solidną kwotą.

Jeżeli jesteś graczem na rynku długi czas, to wiesz, że kwota nie powinna nic mówić. Należy spojrzeć na warunki, które trzeba spełnić do wypłaty. To te aspekty determinują opinie o bonusach w Noblebet. Warto wiedzieć, że w tych zakładach sportowych działanie dodatkowych środków od depozytu jest trochę inne.

Po wpłacie, na koncie depozytowym pojawia się 5% kwoty. Jednak od razu uspakajamy, że wszystko będzie się zgadzać. Noblebet dodaje mnożnik kursowy razy 20, który w praktyce ma wyrównywać stan bonusu do 100% depozytu.

Informacje o bonusie w Noblebet

Co to oznacza? Zaprezentujmy to na przykładzie wpłaty na poziomie 100 PLN i grania kuponu po kursie 4,00. W takim wypadku dostaniemy 5 PLN dodatkowych środków, ale grając kupon w ramach promocji kurs 4 zostanie pomnożony razy 20, czyli wyniesie 80. Przedstawia to równanie 5 (minus podatek od stawki) x 4 x 20. W praktyce oznacza to, że kurs jest mnożony przez 100 (5 x 20)…. Czyli dokładnie sumę, która została wpłacona.

Noblebet za ten sposób zbiera różne opinie. Specyfika takiego sposobu wykorzystania bonusu od depozytu oznacza, że nie można rozłożyć sobie obrotu na kilka kuponów. Już przy pierwszym korzystaniu z dodatkowych środków trzeba grać za całą sumę.

Po wykorzystaniu mnożnika nadal trzeba dokonać obrotu – tu Noblebet wymaga czterokrotności kuponami z kursem minimalnym 1,85 oraz bez ograniczeń czasowych. W tym wypadku opinie graczy są jednoznacznie pozytywne i można uznać, że sama trudność obracania jest jedną z niższych na polskim rynku. Na ten temat w Noblebet opinie ma Marcin, jeden z naszych czytelników, którą przedstawiamy poniżej.

Opinie Marcina o Noblebet

Dodatkowo Nobelbet w ofercie powitalnej proponuje 30 dni gry bez podatku. Podobny zabieg stosuje forBET ze swoim bonusem powitalnym. Kupony kwalifikujące się do tej promocji muszą zawierać:

 • Co najmniej trzy zdarzenia
 • Łączny kurs minimalny 2,20

Chociaż podatek od stawki wynosi 12%, to Noblebet tak jak inni bukmacherzy podnosi wysokość wygranej w tym wypadku o 14%. Oczywiście na taki stan rzeczy opinia graczy nie narzeka.

Na koniec tego tematu warto zaznaczyć, że jeżeli jesteś fanem sportów wirtualnych to omawiany bukmacher przygotował bonus na tę ofertę już na pierwszą wpłatę. To nie jedyna promocja dedykowana właśnie na tego typu zakłady w Noblebet, więc jeżeli lubisz tę funkcjonalność, to niewątpliwie dobra wiadomość.

Sporty wirtualne w Noblebet

Interfejs Noblebet ze zróżnicowanymi opiniami

Gracze często mają swojego ulubionego bukmachera, od którego ani myślą odchodzić. Najczęściej dotyczy to Fortuny lub STS. Wcale oferta czy bonusy nie są tu czynnikiem głównym, który o tym decyduje… a właśnie wygląd strony i poruszanie się po witrynie. Dlatego to ważny aspekt, który przy Noblebet ma znaczenie w opiniach.

Sam układ jest można rzec tradycyjny, co za tym idzie intuicyjny. Tak jak u każdego bukmachera, po lewej stronie lista zakładek z rozgrywkami, po środku oferta, natomiast po prawej podgląd kuponu. Dlaczego więc gracze mają mieszane opinie? Chodzi o poruszanie się pomiędzy zdarzeniami w ofercie. Nie jest to błąd, który mocno rzutuje na bukmachera. Jednak niewątpliwie momentami jest to nieprzyjemne, gdy zamiast po kliknięciu rozszerzenia gracz przez sekundę widzi koronę, po czym wskakują zdarzenia. W innych zakładach sportowych chodzi to sprawniej. Mowa o sytuacji z poniższego screenu. Chociaż ona nigdy nie trwa dłużej niż sekundę, to mamy wiadomości od graczy, które wskazują, że ta kwestia w Noblebet obniża ich opinie i ocenę.

Negatywne opinie o ładowaniu oferty Noblebet

Opinie o ofercie zakładów bukmacherskich Noblebet

Oferta to kwestia, która także mocno determinuje wybór gracza. Tutaj nigdy nie ma odpowiedzi, który bukmacher jest najlepszy, ponieważ nie ma takiego na rynku, który byłby kompletny przy każdej dyscyplinie sportowej. Jak to wygląda przy Noblebet? Czy opinie na temat liczby i zróżnicowania zdarzeń są dobre wśród typerów?

Zapewne zauważyliście podobieństwa NobleBet do LV BET. To nie przypadek. Obie firmy są ze sobą powiązane i mają wiele wspólnego. W tym między innymi ofertę. Jeżeli obserwujesz rynek zakładów sportowych to wiesz, że LV BET od zawsze mógł się pochwalić szeroką ofertą na piłkę nożną i oryginalnymi zakładami. Nie inaczej jest przy Noblebet.

Co prawda porównując liczbę zdarzeń, znajdziemy już bukmacherów, którzy na popularniejsze mecze mają po kilkaset rozszerzeń. Nie jest to regularność w Noblebet. Jednak omawiany bukmacher ma między innymi handicapy azjatyckie, które nadal nie są jeszcze powszechnie dostępne wśród polskich zakładów sportowych. To handicapy z ćwiartkami, które dają możliwości między innymi zwrotów czy trafienia części przewagi.

Oferta Noblebet - handicapy azjatyckie cieszące opinie

Z kwestii wyróżniających Noblebet w opinii graczy jest także taka funkcjonalność jak Bet builder. O co w tym chodzi? Możliwość tworzenia kilku zakładów z jednego spotkania. Mieliście czasami tak, że nie mogliście zagrać jakiegoś kuponu, ponieważ bukmacher wykluczał łączenie tych pozycji? Tutaj można łączyć typy z rozszerzeń na to samo spotkanie – np. kartki, rogi i gole.

Oceniamy dodatkowe funkcjonalności Noblebet

Noblebet to jeden z młodszych bukmacherów, więc walcząc o swoje dobre opinie musi się szybko rozwijać. Dzisiaj zakłady sportowe to już nie tylko bonusy, promocje i dobra oferta. Potrzebne jest wiele funkcjonalności, które ułatwiają typerowi życie lub dają więcej możliwości.

Co warto jeszcze wiedzieć o Noblebet? W ostatnim czasie coraz popularniejsze stają się sporty wirtualne, gdzie gracze obstawiają symulowaną rozgrywkę. U tego buka tak kwestia jest rozbudowana na wyścigi konne, psów, rydwanów tenis, piłkę nożną, żużel i kolarstwo.

Dwie kwestie, o których warto wspomnieć na koniec, które w opinii graczy są już dziś niezbędne to aplikacja mobilna oraz szybkie wypłaty. Jednym i drugim bukmacher się chwali. Chociaż w przypadku wypłat można się natknąć na forach na komentarze wskazujące na długi czas oczekiwania. Jednak ta kwestia jest zależna od banku. Jeżeli jest to jedna z poniższych firm, to według Noblebet pieniądze powinny pojawiać się na koncie do 10 minut.

Banki Noblebet na szybkie wypłaty
Czy Noblebet to legalny bukmacher?

Tak, Noblebet działa w Polsce legalnie i posiada odpowiednie zezwolenie z Ministerstwa Finansów

Jaki bonus na start ma Noblebet?

Noblebet na start proponuje 2 000 PLN od depozytu oraz 30 dni gry bez podatku

Czy Noblebet ma szeroką ofertę na zakłady sportowe?

Bukmacher może pochwalić się ponad 40 różnymi dyscyplinami oraz wieloma dodatkowymi zdarzeniami na popularniejszych zdarzeń. Noblebet wyróżnia się między innymi handicapami azjatyckimi.

FS_Admin

FS_Admin

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln
  Kod promocyjny: brak

  2000 pln

  2000 pln

  Bonus od depozytu

  14 pln

  14 pln

  Gra bez podatku

  2014 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln