mouz NXT nie będą mieli sobie równych? Pierwszy dubel CS:GO w nowym roku!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Eternal Fire Academy – Furia Academy (godz. 18:10): Furia wygrana (bez dogrywki)

Niestety start nowego roku nie jest obfity w mecze Counter-Strike’a. Grają jednak akademie i wydaje się, że dzisiejszy zestaw par ma zdecydowanych faworytów. Akademia Eternal Fire to świeży projekt, który niedawno został zbudowany. Za nimi tak naprawdę dopiero dwie rozegrane mapy, gdzie dwukrotnie przegrywali z mouz NXT. Teraz czas na Furię, która w ostatnich meczach również przegrywa, jednak grają ze sobą zdecydowanie dłużej i to o czym zawsze wspominam – brazylijskie ekipy mają bardzo niewygodny styl dla europejskich zespołów, co jeszcze dodatkowo utrudni zadanie tureckiej formacji. Idziemy w wygraną Brazylijczyków bez dogrywki. 

Spirit Academy – mouz NXT (godz. 19:20): mouz NXT wygrana (bez dogrywki)

Drugi typ to czysta wygrana mouz NXT. W ekipie z dwoma Polakami w składzie doszło do znaczącej zmiany, bowiem szeregi głównego mouz zasilił torzsi, który był liderem tego zespołu. W jego miejsce akademia pozyskała mhL’a, a więc utalentowanego polskiego gracza, który wraz z siuhym i szejnem stworzy mocne polskie trio. Jak do tej pory nie widać jakiejkolwiek różnicy poziomów i zgrania, bowiem NXT wygrywają z każdym jak leci i nie mają sobie równych. Tak też powinno być dzisiaj, bowiem po drugiej stronie akademia Spirit, która potencjałem znacznie odbiega od rywala, a w składzie na ten mecz ma znaleźć się… S0tF1k, a więc ich coach. Jeśli chodzi o rostery juniorskich drużyn – mouz powinni być w ścisłej topce.

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln