Mocny singiel na dzisiejszy mecz PGE Ekstraligi! | 22.06.2024

Typujemy mecz żużlowej Ekstraligi. Osłabiona kontuzjami Unia Leszno podejmie Apatora Toruń. Sprawdź nasz typ na ten mecz.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego! Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTA. Aż 50 zł zwrotu za pierwszy przegrany zakład! Aby maksymalnie wykorzystać bonus, należy zagrać za 50 zł.

betclic kod promocyjny

Dodatkowo w Betclic do odwołania można grać bez PODATKU! -> https://obstawiamy.info/betclic-bez-podatku/.

Unia Leszno – Apator Toruń – nasze typy bukmacherskie

Pewne i wysokie zwycięstwo to dla Apatora Toruń dziś obowiązek. Jadąc do Leszna na mecz w optymalnych składach, można by się zastanawiać, czy torunianie nie wywiozą z Wielkopolski kompletu oczek. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że gospodarze pojadą bez Kołodzieja, Ratajczaka i Lebedeva, kim mają zagrozić gościom? Sajfutdinow, Lambert i Dudek powinni być dziś poza zasięgiem. Kilka oczek z pewnością dorzucą Przedpełski i Lampart, nie można też odbierać dziś szans toruńskim juniorom. Zawodników Unii, jak Parnicki, Cook czy Rew stać zarówno na występ kapitalny, jak i tragiczny.

Mała jest jednak szansa, że każdy z nich pojedzie dziś bardzo dobrze, a to będzie niezbędne, aby Unia zapunktowała. Liderzy Apatora powinni dziś zrobić w tym meczu główną rolę, rozprowadzać mniej doświadczonych rywali po torze i robić miejsce swoim doparowym. Stąd nasze przekonanie, że dziś Apator po prostu wygrywa w Lesznie wysoko, a handicap mówi nam o zwycięstwie minimum siedmiopunktowym.

typy bukmacherskie

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Unia Leszno – Apator Toruń:

 • Apator Toruń handicap -6,5 punktów w meczu

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko. Graj odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

  laurWięcej
  50pln
  Betclic
 1. 1-krotny obrót bonusu na start
 2. Szeroka oferta na zakłady
 3. 50 zł bonus z kodem
 4. Gra bez podatku
 5. Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 6. Tydzień bez ryzyka
 7. Jerzy Dudek - ambasador
 8. Aplikacja mobilna
 9. Odbierz bonus
  760pln
  STS
 10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 12. STS TV
 13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 14. Odbierz bonus