Middleton w końcu odpali? Dubel na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets (godz. 01:30): Middleton minimum 20 punktów

Jeśli nie dzisiaj, to kiedy? Zadają sobie to pytanie gracze Bucks, którzy wracają na własny parkiet z bilansem 0-2. Po stronie Nets w dalszym ciągu będzie brakować Jamesa Hardena i Jeffa Greena, którzy są ważnymi postaciami w rotacji Steve’a Nasha, jednak nawet bez nich drużyna z Brooklynu potrafiła dwukrotnie ograć przeciwnika. Powrót na Fiserv Forum jest zdecydowanie plusem dla gospodarzy, którzy powinni dzisiaj powalczyć. Jeśli ma się tak stać – ogromną pomocą dla Giannisa Antetokounmpo musi być Khris Middleton, który jak dotychczas w serii oddał najwięcej rzutów z całej ekipy Bucks, jednak z bardzo przeciętną skutecznością. Grek po raz kolejny powinien być mocno kryty, co otworzy więcej przestrzeni dla Middletona. Liczymy przede wszystkim na lepszą skuteczność i gramy pod łatwiejszy matchup. 

Utah Jazz – Los Angeles Clippers (godz. 04:00): Poniżej 227.5 punktów w meczu

Kolejne spotkanie drugiej rundy, gdzie spotykają się mocno defensywne zespoły. Game 1 zakończyło się na 221 punktach i był to głównie mecz walki i twardej defensywy. Podobnego scenariusza spodziewamy się dzisiaj, bowiem zarówno Clippers jak i Jazz to czołówka drużyn jeśli chodzi o najlepszy defensywny rating (w sezonie regularnym odpowiednio 8 i 3 obrona ligi), dodatkowo obie ekipy nie forsują zbyt szybkiego tempa (w tym aspekcie szczególnie LAC grają wolny basket). W sezonie regularnym byliśmy świadkami trzech meczów pomiędzy obiema ekipami i tylko w jednym z przypadków gracze obu drużyn pokryli over (co ciekawe – było to 228 punktów). PlayOffy rządzą się swoimi prawami, a szczególnie mecze, które decydują o Twoim awansie do finałów konferencji. Liczymy na underowe starcie i limit 227 punktów wydaje się być bezpiecznym. 

 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln