Maxey wyrasta na lidera 76ers? Dubel na noc!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Minnesota Timberwolves – Memphis Grizzlies (godz. 02:00): Towns minimum 20 pkt

Na początek typ dopełniający dubla, a więc over Townsa. Świetny matchup dla lidera Wolves ze względu na bardzo słabą obronę pozycji centra przez Grizzles. Statystycznie wygląda to bardzo blado, bowiem goście mają drugą najgorszą obronę ‘piątki’ i gorzej wypada tylko Dallas. Popularny KAT ma również świetną historię przeciwko tej drużynie, bo w ostatnich 8 meczach notował średnio prawie 26 punktów na mecz. Jakby spojrzeć personalnie na matchup – 16 ostatnich starć naprzeciw Adamsa to średnie ponad 27 punktów. 20 punktów dzisiaj wydaje się być obowiązkiem patrząc także na potencjalnie szybki mecz. 

Portland Trail Blazers – Philadelphia 76ers (godz. 04:00): Maxey minimum 23 punkty + asysty

Pod nieobecność Bena Simmonsa, Tyrese Maxey wyrasta na jednego z liderów 76ers i poważnego kandydata do zdobycia nagrody MIP. Ostatnie 5 meczów to średnia ponad 25 punktów i zunderował tylko w starciu z mocnym defensywnie Utah (wtedy także zagrał o wiele mniej ze względu na blowout). Dziś zdecydowanie łatwiejsze zadanie i matchup, który go mocno premiuje. Zarówno Lillard jak i McCollum nie są wybitnymi defensorami, a biorąc pod uwagę, że Tobias Harris będzie miał o wiele trudniejsze zadanie z Covingtonem – Maxey może po raz kolejny błysnąć świetną grą. Linijka 22.5 na punkty i asysty jest całkiem atrakcyjna – Trail Blazers grają szybki basket i pozwalają także na sporo asyst z pozycji rozgrywającego. Dodatkowo warto zaznaczyć, że Maxey większość trafień zalicza z okolic trumny, a tam gospodarze mają swoje problemy. W pierwszym meczu zaledwie 10 punktów i 7 asyst, jednak od tamtego czasu jego produktywność znacznie wzrosła. 

 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln