Maxey po raz kolejny błyśnie talentem? Dubel na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Philadelphia 76ers – Toronto Raptors (godz. 01:00): Harris lub/i Maxey minimum 20 punktów

W tym sezonie pod nieobecność Bena Simmonsa, Tyrese Maxey przejął jego rolę i jak do tej pory nieźle wywiązuje się z przydzielonych mu zadań. Średnie na poziomie niemal 16 punktów i 5 asyst na mecz mówią same za siebie, a jest to dopiero drugoroczniak. Fani Sixers na pewno nie płaczą po Simmonsie patrząc na grę Maxeya, który w ostatnim meczu z Bucks rzucił 31 punktów i zagrał jedno z najlepszych spotkań w swojej karierze. Dziś naprzeciw Raptors, a więc poprzeczka zawieszona nieco niżej i niewykluczone, że po raz kolejny rozgrywający Philadelphii będzie jednym z liderów swojej drużyny. Wybieramy zakład na minimum 20 punktów Maxeya lub/i Harrisa, który wraca po przerwie związanej z protokołami COVID i pod nieobecność Embiida powinien być naturalnym liderem punktowym swojej ekipy. Gospodarze są w tym zestawieniu traktowani w roli faworyta, a jeśli wygrają, to ktoś z wymienionej wyżej dwójki powinien dać się mocno we znaki Raptors. 

Los Angeles Clippers – Miami Heat (godz. 04:30): Lowry minimum 8 asyst

Jak już pewnie wiecie lub nie – Jimmy Butler wypadł z dzisiejszej rywalizacji przeciwko Clippers. Co to oznacza w praktyce? Więcej gry z piłką Kyle’a Lowry’ego, który powinien być podstawowym ballhandlerem w tej ekipie. W miejsce Butlera prawdopodobnie wskoczy Herro, który zapewne przejmie większość rzutów Jimmiego, dlatego polujemy na asysty byłego gracza Raptors. Średnia sezonowa na poziomie 7.5 asyst na mecz i 15.5 potencjalnych, jednak pod nieobecność Butlera statystyki te rosną. Biorąc pod uwagę 100 posiadań – 9.1 (z Butlerem w składzie) i 13.1 (bez Butlera w składzie), a więc znaczne różnice, które mogą mieć dzisiaj spore znaczenie. Idziemy w to. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln