Kurs @2.07 w dublu na wtorkowe CS:GO!

Załóż konto w EWINNER z linku poniżej i odbierz FANTASTYCZNĄ promocję na start – zwrot kasy z możliwością wypłaty bez obracania!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWIAMY

Zagraj pierwszy kupon maksymalnie za 176,14 PLN! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 155 PLN (różnica to podatek) które możesz OD RAZU WYPŁACIĆ! Nic nie trzeba obracać, bez problemu w razie niepowodzenia wypłacasz kasę.

Jeśli wygrasz – również WSZYSTKO JEST Twoje! Oczywiście 176,14 pln to jest kwota do pełnego wykorzystania promocji, możecie śmiało grać za mniejszą stawkę – korzystamy! ✊✊

znajdziemy w sekcji ESPORT CS -> RELOG MEDIA -> Nine to Five

Syman – Excellency (godz. 15:00): n0rb3r7 over 37.5 fragów

Wprawdzie linia jak na młodego Rosjanina jest stosunkowo wysoka, jednak patrząc po rozegranych godzinach w ostatnich dwóch tygodniach i progresie jaki zrobił w ostatnim czasie jest to zrozumiałe. Ponad 200h głównie w CSie przez ostatnie 2 tygodnie jest liczbą kosmiczną, ale przekłada się to na statystyki 19-latka, który jest jednym z liderów Syman. Tak powinno być też dziś w starciu z mixem Excellency.

Gambit Youngsters – Izako Boars (godz. 18:00): Handicap -1.5 map Gambit

Kolejny raz mecz Gambit i inny wynik niż 2:0 dla rosyjskiej formacji będzie tutaj zaskoczeniem. Polacy w ostatnim czasie zdołali wygrać tylko z lvlUP i z będącymi w słabiutkiej formie ostatnimi czasy SG.pro. Dzisiaj rywal o poziom wyższy i gracze Izaka nie powinni ugrać tutaj nawet mapki. Na domiar złego ich najlepszy pick – Nuke zostanie przez Gambit zbanowany. Spotkanie raczej bez wielkiej historii. Skillowo, jeśli chodzi o zgranie i talent juniorzy Gambit są półke wyżej i nie ma co do tego wątpliwości.

ZAGRAJ PIERWSZY KUPON W EWINNER PO REJESTRACJI Z LINKU PONIŻEJ ZA 176,14 PLN – jeśli nie wejdzie WRACA DO CIEBIE 155 PLN które OD RAZU MOŻESZ WYPŁACIĆ!

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln