Kupon na 345 złotych! Piłka nożna grana!

Spis treści

EWINNER promocje bukmacherskie

Załóż konto w EWINNER z linku poniżej i odbierz FANTASTYCZNĄ promocję na start – zwrot kasy z możliwością wypłaty bez obracania!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – 155VIP

Zagraj pierwszy kupon maksymalnie za 176,14 PLN! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 155 PLN (różnica to podatek) które możesz OD RAZU WYPŁACIĆ! Nic nie trzeba obracać, bez problemu w razie niepowodzenia wypłacasz kasę.

Jeśli wygrasz – również WSZYSTKO JEST Twoje! Oczywiście 176,14 pln to jest kwota do pełnego wykorzystania promocji, możecie śmiało grać za mniejszą stawkę – korzystamy! ✊✊

Bologna – Juventus. Wygrana Juventusu.

W tym meczu uważamy, że wygrają gracze z Turynu. Za gośćmi tego spotkania przemawia parę argumentów. Przede wszystkim gracze Starej Damy walczą o Mistrzostwo Włoch. Mają tylko punkt przewagi nad drugim Lazio i ewentualny brak wygranej może ich “zrzucić” z fotela lidera.

Dodatkowo mają lepszy jakościowo skład od piłkarzy z Bolonii. Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść graczy Juve jest fakt, że są podrażnieni niepowodzeniem w Pucharze Włoch.

W rozgrywkach pucharowych przegrali oni bowiem z Napoli i porażkę będą chcieli zmazać wygraną w meczu ligowym. W ostatnich pięciu pojedynkach przeciwko Bolonii, Juventus wygrywał, kurs kuszący jak na wygraną Juve. Bierzemy.

Manchester City – Burnley. Over 2,5 gola.

Naszym zdaniem w tym pojedynku padnie powyżej 2,5 gola. Za takim rozwiązaniem przemawia kilka faktów. Piłkarze Manchesteru grają na swoim stadionie, na którym są bardzo mocni i potrafią strzelić kilka bramek (choćby Arsenalowi 3 w poprzednim spotkaniu).

Poza tym gracze gospodarzy walczą jeszcze o Mistrzostwo Anglii, bądź co bardziej prawdopodobne wicemistrzostwo. Z pewnością będą chcieli strzelić kilka goli, by wygrać ten mecz efektownie i odskoczyć od ścigającego ich Leicester.

Kolejnym argumentem jest to, że City potrafi grać i strzelać gole z Burnley. W ostatnich 4 meczach między tymi zespołami padło aż 16 goli, z czego pięć w poprzednim meczu ligowym. Warte uwagi jest to, że mecze rozgrywane w Manchesterze między tymi drużynami, z reguły obfitują w dużą ilość bramek.

Kurs niski ale do dubla jak znalazł. Dokładamy over do wygranej Juve.

ZAGRAJ PIERWSZY KUPON W EWINNER PO REJESTRACJI Z LINKU PONIŻEJ ZA 176,14 PLN – jeśli nie wejdzie WRACA DO CIEBIE 155 PLN które OD RAZU MOŻESZ WYPŁACIĆ!

Marek

Marek

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln