Kto rywalem 76ers? Singiel na nocny decider!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Washington Wizards – Indiana Pacers (godz. 02:00): Brogdon minimum 7 asyst

Dzisiejszej nocy tylko jedno spotkanie turnieju Play-In, który wyłoni przeciwnika dla Philadelphii 76ers w pierwszej rundzie PlayOff. Z tej okazji przygotowaliśmy singla, którym będzie over asyst Malcolma Brogdona. Jeden z liderów Pacers wciąż zmaga się urazem ścięgna, jednak powinien być gotowy na dzisiejsze starcie przeciwko Wizards. W sezonie obie drużyny spotkały się trzykrotnie, jednak Brogdon zagrał tylko w jednym z nich notując 8 asyst w przeciągu 33 minut gry. Można liczyć na to, że dzisiaj również będzie mocno ofensywne starcie i rozgrywający Indiany będzie głównym ballhandlerem w swojej drużynie. Tempo meczu jest jednym z głównych argumentów przemawiającym za overkiem, dodatkowo brak Carisa LeVerta również powinien pomóc. W pierwszym meczu Play-In, gdzie Indiana wysoko pokonała Charlotte – Malcolm zagrał tylko 21 minut w przeciągu których rozdał aż 8 asyst. Kurs mocno zachęca do próby, a jeśli spotkanie będzie wyrównane, to i minut nie powinno zabraknąć. 

 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln