Kto górą w starciu gigantów? Dubel na CS:GO!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Vitality – Astralis (godz. 16:30): ZywOo minimum 22 fragów na pierwszej mapie

Głównym typem na dzisiaj będzie over ZywOo na PIERWSZEJ mapie. Dlaczego taka propozycja? Ostatnie trzy starcia pomiędzy obiema ekipami rozpoczynały się Nukiem i trzykrotnie ZywOo pokrywał over ze sporą nawiązką. Najprawdopodobniej kolejny raz będziemy świadkami tej mapy na start, bowiem ostatnim razem to Astralis pokonało na niej Francuzów i Ci po raz kolejny będą chcieli zagrać ten pick. Na horyzoncie nie widać innej mapy, gdzie Duńczycy mogliby poważnie zagrozić przeciwnikowi, który przyjmie ten pick bez większego zaskoczenia. ZywOo w ostatnich trzech miesiącach rozegrał 11 meczów na Nuke i jego statystyki na tej mapie są jednymi z najlepszych wśród wszystkich graczy świata – rating na poziomie 1.39 i współczynnik zabójstw na rundę – 0.89! Idziemy po over.

GamerLegion – 1WIN (godz. 19:00): GamerLegion handicap +1.5 map

W tym przypadku gramy po prostu handicap mapowy w stronę Szwedów. Oglądałem ich wczorajsze starcie przeciwko Flames i wypadali tam naprawdę całkiem nieźle. Ostatecznie wygrali 2:1 i mają na ten moment 5-meczowy winstreak. 1WIN to ekipa podobnych ‘lotów’ i na podobnym poziomie formy co ich rywal – wygrane 4 z ostatnich 5 spotkań. Dlaczego handi w stronę Gamer? Pod mapy. Szwedzi powinni mieć przewagę na Overpassie i Ancient, a więc przynajmniej jeden z tych picków powinien zostać przez nich wybrany. W ostatnich 10 meczach BO3, GL wygrywało minimum jeden pick aż 8-krotnie. Dziś matchup na 1WIN powinien być mocno wyrównany i ciężko będzie jakiejkolwiek z ekip zakończyć mecz bez utraty mapy. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln