Kto górą w meczach otwarcia? Propozycje na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets (godz. 01:30): Harden powyżej 3.5 strat

Zaczynamy od otwierającego 76. sezon NBA meczu Milwaukee Bucks z Brooklyn Nets. Propozycją na to spotkanie będzie over strat jednego z liderów Nets – Jamesa Hardena. Dlaczego? Przede wszystkim brak Kyrie Irvinga będzie tutaj kluczowym argumentem. W poprzednim sezonie w momencie braku Irvinga, Harden przejmował ‘dowodzenie’ i był obok Duranta głównym ball handlerem. Tak również będzie dzisiaj, a co za tym idzie – stwarza się większa okazja do nabijania strat. W meczach przedsezonowych grając średnio ponad 27 minut, notował przeciętnie ponad 4 straty na mecz i pomimo, że mecze przedsezonowe warto brać z przymrużeniem oka, to byłemu gwiazdorowi Rockets często przydarzają się głupie turnoversy. Bucks będą stali mocno w obronie, a Jrue Holiday powinien dać się we znaki Hardenowi. W poprzednim sezonie w meczach PlayOffowych skutecznie uprzykrzał mu życie i wybijał go z rytmu. 

Los Angeles Lakers – Golden State Warriors (godz. 04:00): Westbrook poniżej 27.5 punktów+asyst

Jednym z ciekawszych propozycji przedsezonowych wydawał mi się under asyst Westbrooka, który od tego sezonu będzie bronił barw Jeziorowców. Podobnie jak w przypadku pierwszego typu, powód jest prosty – obecność LeBrona Jamesa, który z całą pewnością nie będzie chciał być ‘statystą’ i jest to gracz, który potrzebuje grać sporo z piłką, podobnie jak Westbrook. Russ w poprzednim sezonie wykręcał świetne cyferki, jednak trzeba sobie jasno napisać, że podział ról w Wizards był diametralnie inny, aniżeli będzie w Lakersach. Potencjalnie mniej rzutów, co może ograniczyć nabijanie pustych statystyk. Po raz kolejny odniosę się nieco do spotkań przedsezonowych – łącznie cztery rozegrane mecze i średnie na poziomie niecałych 10 punktów i 5 asyst. Oczywiście zakres czasu (grał średnio 25 minut) powinien ulec diametralnej zmianie, jednak gry przedsezonowe pokazywały, że Westbrook nie jest w swojej optymalnej formie i ciężko oczekiwać, by w meczu otwarcia był wyróżniającą się postacią.

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln