Kolejny plus na NBA? Dubel na nocne zmagania!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Brooklyn Nets – Miami Heat (godz. 01:30): Adebayo minimum 17 punktów

Jednym z bardziej oczywistych betów na dziś jest over Bama Adebayo. Środkowy Miami Heat powinien mieć sporo okazji do nabijania punktów ze względu na słabą obsadę pozycji numer pięć w Nets. Ekipa z Brooklynu musi radzić sobie grając Griffinem i Claxtonem na centrze, co nie wypada zbyt kolorowo w kwestiach defensywnych i na ten moment są jedną z ostatnich drużyn w lidze pod względem straconych punktów w pomalowanym. Griffin jest coraz starszy i traci na zwrotności, natomiast Claxton to wciąż junior, który nie jest na tyle fizyczny, by zatrzymać Adebayo. Linijka jest jak najbardziej realna do pokrycia, tym bardziej, że w tym sezonie Heat pozyskali Lowry’ego, który lubi i powinien świetnie wykorzystywać swojego centra. 

Portland Trail Blazers – Memphis Grizzles (godz. 04:00): Bane minimum 13 punktów

Zapowiada nam się fajna strzelanina w Portland, gdzie tutejsi Trail Blazers podejmą Memphis Grizzles. Goście w tym sezonie głównie za sprawą Ja Moranta wygrali dwa z trzech dotychczas rozegranych spotkań, natomiast gospodarze pokonali tylko (albo i aż!) Suns (bilans 1-2). Obie drużyny preferują high scoring game i jest to świetna okazja, by spróbować overka jednego z graczy. Dziś sieci zarzucamy na Desmonda Bane’a, który pod nieobecność Dilla Brooksa kręci świetne cyferki – pierwsze trzy mecze sezonu to zdobycze na poziomie 22, 19 i 17 punktów (znacznie powyżej dzisiejszej linijki) i to średnio w 30 minut na boisku. Ja Morant swoim świetnym startem sezonu przyćmiewa nieco kolegów z drużyny, jednak warto zwrócić uwagę również na Bane’a, który oddaje po minimum 15 rzutów na mecz i jest drugim graczem Memphis pod względem usage (22%), co już sporo mówi o jego wkładzie w scoring. Portland nie świecą przykładem jeśli chodzi o defensywę i mając na uwadze, że będzie to raczej mecz typu rund and gun – trzeba tę linijkę spróbować. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln