Kolejny dubel na NBA!

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

New Orleans Pelicans – Charlotte Hornets (godz. 01:30): Williamson minimum 23 punkty

Pierwszą propozycją będzie over punktowy Ziona Williamsona. 20-latek rozgrywa całkiem niezły sezon ze średnią 22 punktów na mecz. Jak dotychczas linijkę pokrywał tylko trzykrotnie, jednak rywali ‘na papierze’ miał cięższych, aniżeli zapowiada się to dzisiaj. Pod koszem Hornets wciąż bieda. Kontuzjowanego Cody Zellera zastępuje Bismack Biyombo, natomiast na czwórce gra PJ Washington, który obrońcą jest przeciętnym. W związku z tym Charlotte mają jedną z najgorszych obron pozycji silnego skrzydłowego w lidze. Dodatkowo pozwalają wysokim rywala na sporą ilość zbiórek ofensywnych, a Zion lubi zdobywać punkty z putbacków. Okolice 25 punktów przy wyrównanym meczu są jak najbardziej realne.

Houston Rockets – Orlando Magic (godz. 02:00): Harden minimum 25 punktów

Ostatnie dwa mecze Hardena zdecydowanie poniżej oczekiwań. Z Indianą 15 punktów, z Dallas 21. Były to jednak starcia, gdzie James oddał łącznie tylko 31 rzutów, a dobrze wiemy, że taką średnią jest w stanie wykręcać nawet w jednym spotkaniu. Minimum 25 punktów przeciwko Orlando? Na papierze będzie o wiele łatwiej niż dla przykładu z Indianą, która potrafi bronić niskich pozycji i wypada w tej statystyce bardzo dobrze. Magic nie straszą w obronie i będą mieli ogromny problem z zatrzymaniem Hardena. W tamtym sezonie 23 i 54 punkty, gdzie oba starcia zakończyły się blowoutem. Dzisiaj zapowiada się na wyrównany bój, sporo minut i rzutów ze strony popularnego brodacza.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln