Kolejne typy na PLK!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Legia Warszawa – Anwil Włocławek (godz. 17:35): Almeida minimum 5 asyst

Dokładnie ta sama propozycja co ostatnio. Almeida zobaczył, że warto dostrzegać kolegów i wyjdzie to wszystkim na dobre. Mecz z Legią jest arcyważny dla Włocławka i dyspozycja Ivana będzie jednym z kluczy do wygranej. W meczu z GTK z dobrej strony pokazał się Kendall Dykes i świetne zawody rozegrał Curtis Jerrells. Anwil ma w końcu scorerów i graczy, którzy potrafią wykorzystać dobre podanie. Podwajanie Kabowerdeńczyka przez Legie może skończyć się łatwymi asystami. Bierzemy to.

King Wilki Morskie – Asseco Arka Gdynia (godz. 19:30): King zdobędzie minimum 86 punktów w meczu

Asseco przechodzi ostatnio przez słabiutki okres. Mają sporo problemów zdrowotnych – z gry na dłuższy okres wykluczony został m.in Żółnierewicz, który był liderem tego zespołu. Oprócz niego kontuzje leczyli/leczą Szubarga, Witliński, Wadowski, z urazem dłoni mecze rozgrywa Hrycaniuk. Dodatkowo pożegnano Przemysława Frasunkiewicza. Ekipa z Gdynii przegrała 7 spotkań z rzędu i zanosi się, że dzisiaj trzeba będzie dopisać ósmą porażkę. Przeciwnikiem wzmocniony King Szczecin, który ma wysokie aspiracje i już mecz z Anwilem pokazał próbkę ich umiejętności. Gramy over punktowy gospodarzy ze względu na słabiutką defensywę Arki oraz ich problemy kadrowe – wprawdzie do zespołu dołączył Karlo Vragovic, który ma pomóc na rozegraniu, jednak to wciąż za mało. W ostatnich meczach, a dokładnie w 5 z 6 ostatnich goście tracili 87 punktów i więcej. Wilki wzmocnione m.in Maćkiem Lampe powinny dokonać egzekucji i bariera 86 punktów nie powinna być wielkim problemem, patrząc także na fakt, że ich rywal nie gra najwolniejszej koszykówki.

Dawid

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  655pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2230pln