Kolejne propozycje na Vulkan Fight!

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

forZe – HellRaisers (godz. 13:10): HellRaisers wygra przynajmniej jedną mapę

Handicap w stronę HellRaisers jako pierwsza propozycja na dzisiejsze spotkania Vulkan Fight. Końcówka roku dla forZe była niesamowicie nierówna. Potrafili wygrywać z mocnymi na tamten czas Virtusami, a przegrywać np. z polskimi formacjami typu PACT czy Wisła Kraków. Ostatni mecz rozegrali niemal miesiąc temu i patrząc po godzinach w grze – nie grindują jakoś specjalnie. HellRaisers całkiem nieźle zaprezentowali się w ostatnim meczu i mimo, że rywal ex-ETHEREAL to inna półka niż forZe, pokazali, że są w solidnej formie. Pobieram handi głównie ze względu na prawdopodobny wybór Dusta 2 – najgorszej mapy Parimatch i jednocześnie prawdopodobnie najlepszej HR. H2H między obiema ekipami w 2k20 również na naszą korzyść.

Nemiga – NaVi Junior (godz. 20:00): lollipop21k minimum 40 fragów

Jeden z moich ulubionych zawodników do gry na linie fragów – lollipop21k z Nemigi. Liczę w tym meczu na Inferno ze strony Nemigi i Vertigo po stronie juniorów NaVi. Dwa świetne picki pod Białorusina, którego niestety nie udało mi się prześwietlić pod względem godzin spędzonych w grze w ostatnim czasie, jednak przefiltrowałem jego profil na FPL’u i od nowego roku rozegrał już około 60 gierek, a są to tylko solo mecze, nie wliczając treningów z zespołem. 24-latek to jeden z bardziej utalentowanych skillowo graczy regionu CIS i z pewnością będzie także jednym z liderów swojej formacji w dzisiejszym meczu.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln