Kolejne propozycje na CS:GO!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Movistar Riders – sAw (godz. 18:00): sAw handicap +1.5 map

Faworytem według bukmacherów i to zdecydowanym są Hiszpanie. Ja jednak widzę spory potencjał na wygranie minimum jednej mapki przez sAw w map poolu. Movistar notorycznie banuje Dusta 2, gdzie rozegrali zaledwie jedno spotkanie w ostatnich trzech miesiącach. Pozostawia to więc okazję do wyboru Ancienta przez Portugalczyków, dla których jest to ulubiony pick i mimo słabej ostatnimi czasy formy, wykręcili tam win ratio na poziomie 73%. Niemal miesiąc temu oba zespoły spotkały się naprzeciwko siebie i Ancient padł łupem sAw, którzy ostatecznie przegrali 2:1. Dziś liczymy na podobny scenariusz. 

mouz NXT – 1WIN (godz. 19:00): mouz NXT wygrana

Drugi typ to czysta wygrana mouz NXT w starciu z 1WIN. Młodzi gracze mouz są w tej chwili w świetnej formie, co pokazują ostatnie zwycięstwa. Wygrane na HAVU, Dignitas czy GORILLAZ pokazują, że ta ekipa ma potencjał i są na ten moment najlepszą akademią pod względem potencjału. 1WIN w ostatnim okresie gra mocno w kratkę i zdarzają się im porażki na zdecydowanie słabsze zespoły. Ich argumentów przeciwko mouz w map poolu szukać próżno i jeśli nie przełamią przeciwnika na ich własnym picku – może być ciężko. Idziemy w tym przypadku w faworyta, który jest na fali i ma swój moment na scenie. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln