Knicks uciekną spod topora? Singiel na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

New York Knicks – Atlanta Hawks (godz. 01:30): Randle minimum 20 pkt & Knicks wygrana

Na dziś przygotowaliśmy tylko jeden typ na noc, za to z nieco wyższym kursem, który gwarantuje nam podwojenie. Spotkanie typu Win Or Go Home dla Knicks, którzy zagrali dwa bardzo słabe mecze na wyjeździe w Atlancie. Hawks na swoim parkiecie w sezonie regularnym zaliczyli bilans 25-11, na wyjazdach radzili sobie znacznie gorzej. Wprawdzie Game 1 zostało przez nich wygrane dwupunktową zaliczką, jednak mecz był bardzo równy i niemal do końca ważyły się losy zwycięzcy. Drugie starcie to wygrana gospodarzy, którzy weszli w mecz ospale, jednak rozbili Atlantę w drugiej połowie. Pełna mobilizacja w obozie ekipy z Nowego Yorku i spotkanie ostatniej szansy. Powrót na swój parkiet i dyspozycja Juliusa Randle to będą klucze do możliwości wygranej. Największy ligowy postęp tego sezonu rozgrywa bardzo słabą serię, gdzie notuje średnie poniżej 17 punktów na mecz, przy skuteczności zaledwie 27% z gry, co jest bardzo słabym wynikiem (najniższym z pierwszej 50-tki najlepszych rzucających PlayOffów). My jednak wciąż wierzymy, że Randle się przełamie i będzie kluczową postacią dla swojego zespołu dzisiaj. Granica 20 punktów jest jak najbardziej do zrobienia, a Knicks pod ostrzem noża muszą wyjść zdeterminowani. 

 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln